Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák? Van másnak is eltitko...

Anyukák? Van másnak is eltitkolt rossz szokása?

Figyelt kérdés
Én bevallom néha elszívok 1-2 szál cigit és a párom nem tud rólA.Így eresztem ki a gőzt. Nagyon tapló vagyok?
2010. aug. 9. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoptatsz, akkor elméletileg mást nem károsítasz vele, de szerintem felesleges ilyet titkolni. Ha emiatt "kiszeret" belőled a párod, akkor ott már más gond is van:))
2010. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

nem függ össze a kettő


hmmm gondolkodom. erről a férjem tudna beszélni.

utálom ha beszélnek egy érdekes tv müsor közben

néha túlbonyolitom a dolgokat és túlszervezek

2008 január óta nem ittam de néha hiányzik a bulizás barátokkal emiatt szoktam piszkálni a férjemet hogy jöjjünk össze gyakrabban.


azt hiszem ezek nem rossz szokások.


ja egy van! képes vagyok egy nap több poharat is befogni van hogy négyből iszok egyszerre - de én mosogatom el---

2010. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatok.Nem szeretne ki belőlem csak csalódna:(
2010. aug. 9. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Képzeld, én is ugyanebben a helyzetben voltam...szoptatás abbahagyása után újra elkezdtem cigizni, pár szálat naponta, és pár hónapig én is titkoltam apa előtt, mert ő azért szokott le, hogy ne legyen nekem rossz, h. nem cigizhetek a baba miatt. Nem akartam, h. haragudjon, amiért én ilyen hülye vagyok, h. újra elkezdtem. Már bevallottam neki, nem örült, figyeli, h. ne szívjak el napi pár szálnál többet... Csak olyankor gyújtok rá, amikor a kicsi elaludt és lazítok kicsit... Szerintem ennyi belefér.
2010. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2 évig nem szívtam(se terhesség,se szoptatás alatt).Aztán megkínáltak és eleinte 2-3 szál elment,most 1 év után már a napi 1 doboz is befigyelt a teraszon,így 2 napja úgy döntöttem elég ebből.Kicsit nehéz,de az én hibán, mert nem néztem semmibe a 2 év füstmentességemet:(
2010. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!