Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telik kétgyermekes...

Hogy telik kétgyermekes anyukák a hetetek? Hányszor szoktatók ki készülni egy héten? Másnak is ilyen nehezen megy vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
tanács kéne.két lány gyermekem van akik hét ördögök.4 és1 évesek egyedül nincsenek meg mert mind kettőnek anya kell.együtt ritkán játszanak nincs egy olyan nap amikor estére nem leszek idegroncs.pedig aztán nagyon nyugodt ember vagyok.nem értem mi van most de nem tudom hogyan tovább.anya inni kell anya játssz velem anya pisilni kell anya ez van anya az van és ez egész nap.
2010. jún. 21. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is két lányom van.5 ill. 2évesek. Többnyire jól eljátszanak 1ütt. De a nagynak szüksége van néha arra hogy egyedül is játszon.ilyenkor a kisebbet kihívom magamhoz a konyhába.rajzol,'főz'.szerencsére kertes házban lakunk,így kint is játszhatnak. Igaz az utóbbi esős napokon estéret már az én hajam is égnek állt,mert bent rohangáltak.
2010. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!