Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy az én 3 hónapos...

Normális, hogy az én 3 hónapos fiam mióta megszületett szinte csak úgy tud elaludni, hogy előtte kiüvölti magát és abba belefárad?

Figyelt kérdés
És ez az összes nappali alvás előtt is így megy. Elvileg nem fáj semmi, a dokinéni rendszeresen látogatja, anyatjes és szépen fejlődő hatalmas baba. Sokszor még a vállamon sem nyugszik meg, csak ha már kimerülésig üvöltött.
2009. okt. 27. 09:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

próbálj meg neki suttogva a füléhez közel beszélni hozzá megnyugtatóan, halkan. Sok kisbaba elhalgat mert nem hallja az üvöltésétől az anyu hangját.

Sok jót irtak a többiek, csak csatlakozni tudok, és próbáld ki a masszázst is.

Szerintem nem kell hogy igy legyen hosszútávon. Valami oka van annak hogy sir.

Tényleg lehet hogy elfáradt nagyon, vagy nem álmos még, de az is lehet hogy fáj valamilye.

Sajna ennél többet én sem tudok ajánlani csak a suttogósat. az nálunk ha nem is mindig de sokszor bevált.

2009. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!