Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy babakocsiba...

Miért van az, hogy babakocsiban 2 órát alszik a picur, a kiságyban max.40 percet?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy itthon is többet aludjon 2 szopi között? Semmire nem marad így idő, szalad a lakás...stb. Örökké nem vihetem le, ráadásul közben én sem haladok az otthoni dolgokkal, és ha jönnek a hidegek, akkor már nem tudom naponta 3x levinni 1,5-2 órára....:-(

3 hónapos


2009. okt. 27. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
azért alszik jobban, mert mozog, szobahintán nem gondolkodtál?
2009. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
A babák sokszor jobbat alszanak a friss levegőn. Nincs erkélyetek? oda is kitolhatnád, ha nincs időd sétálni vinni. Nekem szerencsém van, kertes házunk van és a gyerekeim 7-8 hónapos korukig mindig kint aludtak a teraszon délelőtt és délután is (még télen is!). Nem tologattam őket, de ha elkezdtem öltöztetni, rögtön tudták, hogy jön az alvás, kint 2 perc alatt elaludtak..
2009. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

persze, azt tudom, hogy a friss levegő+ringatás segít, de sajna nincs erkélyünk....:( téglaházban lakunk....

pihiszék, hinta nincs (még) az segítene, ott talán többet alszik majd?

2009. okt. 27. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!