Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyszülőkhöz megyünk 1 hétre...

Nagyszülőkhöz megyünk 1 hétre 6 hónapos babámmal, ő nem tud elaludni sehol csak kiságyban, ott pedig ez nincs, hogyan tudom majd rávenni, hogy aludjon nagy ágyban, vagy babakocsiban?

Figyelt kérdés
Ha magunk közé veszem félek, hogy megszokja és ha hazajövünk, akkor sír majd ha leteszem a megszokott helyére. Eléggé izgőmozgó, nem tudom a babakocsit mennyire díjazná éjszaka ha alszik. Utazóágyat ha veszünk, abban alhat? Nem túl mély, bele tudok hajolni annyira, hogy betegyem-kivegyem őt belőle? Alvásra lehet egyáltalán használni?
2010. febr. 5. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Figyelj az egyszer sem biztos, hogy nem fog aludni, mama, tata körbeveszi, jól megszeretgetik. Más környezet, és alszik mint a bunda.
2010. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lányaimat én is utazó ágyba fektettem le aludni,ha mentünk vhova,nem volt vele semmi gond és a lányoknak se lett tőle semmi bajuk.
2010. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utazóágyra szavazok. Alvással meg nem biztos, hogy gond lesz, lehet, hogy jól érzi majd magát és hatalmasakat fog aludni. Vidd el a kedvenc plédjét, játékát, hogy ismerős legyen neki az illat. Az utazóágy pont erre a célra van :) Teríthetsz az aljába plusz plédet is. Most pont a cora akcióban láttam hogy van jó árban utazóágy. www.cora.hu
2010. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utazóágy!

Mi ha mentünk vhova amig a lányom pici volt, sőt még most is(17 hónapos) visszük az utazóágyat és abban alszik.

Mondjuk annak az alja elég kemény én bele szoktam hajtogatni egy paplant.

Amúgy attól ne félj hogy idegen hely, és tuti nem fog aludni.Én is mindig előre féltem,és tök simán aludt (akár délután, akár este),és miután hazajöttünk itthon sem volt gond a visszaszokással.

Minden jót.

2010. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogyne. Nálunk is ez lett a mogoldás pont amiatt, hogy ne szokjon közénk. utazóágy, bele érdemes venni egy szivacsot, de ha nincs, megteszi egy pléd és lepedő is. Bele tudsz hajolni, bár alacsonyabb, mint a kiságy, de megoldható. Nálunk bevált.
2010. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azt hiszem utazóágy lesz:).
2010. febr. 5. 17:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is az utazóágyra szavazok. Bárhová megyünk, lányom abban alszik. Nekünk ilyen van:

[link]

Ami jó benne, hogy állítható a magassága, van hozzá pelenkázó (bár mi azt nem használtuk), tároló zsebek, oldala lecipzározható a napvédős (baldachin?) és van hozzá szúnyogháló is. Könnyű szétnyitni, összerakni, és nem foglal nagy helyet. És viszonylag olcsó (ahhoz képest, hogy mi minden van hozzá.

2010. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Utazóágy! Mi eddig 2szer aludtunk anyósoméknál, de rémálom volt. Mondtam nekik, hogy legközelebb csak úgy alszunk ott, ha vesznek neki oda utazóágyat. Velünk aludt a nagyágyon, de szinte semmit sem aludtunk apával. Manóka szépen aludt, de úgy dobálta magát, ütött, rúgott, hogy mi csak néztük, ő meg édesen aludt. Alig vártuk, hogy itthon aludhassunk egy nagyot. :D
2010. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

muszáj elmennetek egy hétre?! az nagyon sok, ekkora babával.

nálunk anyukám vett utazóágyat és abban alszik a babám, ha ott vagyunk.

2010. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit elfelejtettem, hogy sajnos az utazóágyakhoz nincs rendes matrac, úgyhogy azt külön kell venni. Mi elejével a kiságy matracát vittük magunkkal, majd vettünk egy új matracot, hogy az, amit állandóan használunk ne menjen tönkre.

17:54-es voltam

2010. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!