Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem volt zűrös az éjszakátok?

Nem volt zűrös az éjszakátok?

Figyelt kérdés
Nálunk eléggé nehezen telt, 8 hónapos lányom vigasztalhatatlan sírt. Hidegfrontnál szokott ilyet csinálni, megnéztem, az van. Benneteket nem visel meg?
2009. okt. 27. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy aludtunk mint a bunda.
2009. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát sokat sírt 9 hónapos fiam,de ez mostanában igy megy.gondolom a foga mert felül jön 4.úgy hogy én nem tudok a fronthoz hozzászólni,lehet,hogy lesz,mi mindenesetre nem alszunk egy ideje.
2009. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy aludtunk, mint máskor.
2009. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi különös, aludt az egész család.
2009. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minket is fogas kérdések zavarnak már napok óta, de tegnap napközben is nyűgösebb volt a manó.

Nagyon frontérzékeny.

Nem tudom, hogy az éjszakai óránkénti kelésbe közrejátszott-e a front, de már egy hete így "alszunk" (nem alszunk), úgyhogy szerintem most az annyira nem.

Inkább a fránya felső fogak.

Alig várom, hogy kijöjjenek, de ahogy elnézem még sok idő van vissza... épp hogy csak beduzzadt az ínye... :-((((

2009. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk már egy ideje ilyenek az éjszakák. Lányom is érzékeny a frontokra, de nálunk most többminden közrejátszik. Tegnap napközben is sírva ébredt. Ez viszont a front miatt volt :( Újszülöttként is megviselték őt. Most 6 hónapos
2009. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akor lehet a túró? Tegnap kapott másodszor egy kiskanálnyit, de mivel reggel adtam, szerintem éjjel az nem bánthatta. Én a frontra fogom, köszönöm mindenkinek!
2009. okt. 27. 09:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 12,5 hós fiam aki 4 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Az éjjel kétszer is felkelt és visítva sírt nagyon sokáig.

Még a szobából se mehettem ki, teát hozni neki, mert akkor még jobban rákezdett. Fogalmam sincs mi történt, még nem csinált ilyet.

2009. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálunk is ez volt, se én se apa nem tudta megvígasztalni. Bár ahogy kinézek az ablakon, nálunk nagyon fúj a szél, most arra fogom.... remélem ma visszaáll a rend. :-)

2009. okt. 27. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!