Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul evő babák anyukái! Ti...

Rosszul evő babák anyukái! Ti főztök a babának?

Figyelt kérdés
Nekem már kezd elegem lenni abból, hogy felesleges a munkám. Inkább mostmár üvegest fogok venni. Ma már olyan ideges lettem, hogy földhözvágtam a kajástálat. Ma még csak szopott a 10 hónapos fiam,semmit nem akar megenni. Semmi baja nincs amúgy, egyszerűen ilyen rossz evő. Inni meg egyáltalán nem iszik. Mikor múlik már ez el?????
2009. okt. 26. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Sógornőmnél ugyanez a helyzet, de az ő lánya már 1 éves. A mai napig csak cici, és semmi más. Ő is kínlódik hiába ad bármit a gyereknek ha eszik is belőle egy falatot, ki is köpi egy perc alatt. Ne add fel, próbálj türelmes lenni, és minél több íz megmutatni neki. Az üveges kaja is ugyanolyan jó. Előbb-utóbb rákap az ízére.
2009. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 7hónaposak vagyunk és ugyan ez a helyzet.Én üvegeset adok,egy üveget 2napig felhasználok.Én kiskanállal itatom,bár nem sok sikerrel.Egy-két korty és kész.Az orvosom azzal biztat,hogy minden gyerek elkapja egyszer a fonalat.
2009. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hónapos, ő is rossz evő. A legrosszabb viszont az, hogy kipróbáltam kb. 10 féle üveges bébiételt és egyet sem hajlandó megenni. Nem ízlik neki egyik sem! Amit megeszik az inkább a gyümölcs, vagy ami édesebb főzelék. Úgyhogy abba a kevés félébe, amit készítek ebédre vagy sütőtököt rejtek (az édes) vagy anyatejjel hígítom. Mert ha érzi annak az ízét, pár falatot legyűr.
2009. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nalunk is hasonlo volt a helyzet 9 honapos koraig, most mintha elkezdett volna eszegetni(vagyis napkozben mar nem szopizik, csak este es reggel, 10 honapos), viszont a sulya szinte stagnal alig tobb mint 6 honaposan. nalunk akkor volt javulas, mikor elkezdtem kivaltani az etkezeseket ugy, hogy egyszeruen nem szoptattam meg "utana"=par kanal amit bele tudtam konyorogni. nem volt olyan drasztikus a hatas mint amilyennek a leirtak alapjan tunik. elkezdett tobbet enni. addig az volt, hogy szegeny gyerekem, nem ettel semmit, akkor legalabb megszoptatlak. sok sikert
2009. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs, elozo vagyok: igen, altalaban fozok, de neha uvegeset is adok...es neha mindket felet ki kell dobnom. uvegesbol 2 napig adok, fozni altalaban frisset szoktam naponta
2009. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de kislányom 20 hónapos és még mindig rosszevő! Már retegek sokszor az etetéstől sokszor 2-3 falatig jutunk csak, na meg néha csak addig hogy ő NEM kér! Marha jó!!!!!!! 16 hónapossan leválasztottam a ciciről mert elegem lett hogy mindig csak szopizik de sajna így sem lett sokkal jobb a helyzet! Nem eszik sokat egy csomó ételt nem fogad el amit kortársai már 1000éve esznek! Irigykedve olvasom az "oldalon" azokról a babákról akik a vasat is megeszik! Most az-az újabb félelmem így mikor fog egyedül megtanulni enni!!!??? Adok neki is kanalat hogy próbálgassa kudarcba fulad csak kavargatja az ételt,tőllem viszont nem fogadja el! szóval nekem nem kell mondanod mit érzel! nem csodálom hogy kiborultál ma,sokszor én is a fejébe huzznám a tányért! ja és az etetéseket is kihuzzom 6-7 óra múlva sem éhes egy nagy séta után! Nasi nincs! Még azt sem szeretti csak a pufit!
2009. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!