Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen félős a kicsi lányom?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a kislányom.Kb 3 hete vettem észre, ha idegen szól hozzá, akkor sírva fakad. Tegnap is barátnőmhöz mentünk át, és a szüleitől megijedt. Vigyem többet társaságba? Vagy mit csináljak? Vagy ez "csak" egy korszak?

Nézzétek el nekem, hogy ilyet kérdezek, de első baba és azt szeretném, hogy talpraesett legyen, mert úgy könnyebben fog boldogulni. Persze nem foggal körömmel akarom ezt, de igyekszem mindent megteremteni neki a nyugodt környezethez, mert gondolom az is hozzájárul.


2009. okt. 26. 06:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányomnak is volt ilyen korszaka kb. 5-6 hónaposan. Azután szépen lassan elkezdett javulni a helyzet magától. Régen még a mamától is félt, pedig minden héten találkozott vele. Most, le sem lehet "vakarni" a róla, mindenhova megy utána, egyszerűen imádja. Szóval türelem!
2009. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!