Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 14 hónapos a lányom....

Most 14 hónapos a lányom. Milyen ruhái, mennyi és milyen cipője legyen a nyárra?

Figyelt kérdés

- 1 sportcipő (homkozóba), 1 zárt orrú szandál (ünneplő), 1 zárt kis cipő (hidegebb napokon), 1 nyári szandál. Kell neki még másfajta cipő, vagy gumicsizma?

- 2 széldzseki, 2 mellény (itthoni és elmenős)

- 5 kardigán (itthoni és ünneplős)

- 7-7-7 ru body, ujjatlan- és hu body

- 5 ruha (kord, vékonyabb)

- 3-5 melegítő együttes (itthoni és elmenős)

- 7 pár zokni, 2-3 db harisnya

- 3-4 rövidnadrág, póló

- 2-4 hu nadrág (kord, farmer)

- 2-3 sapka (nyári, cérnasapka)

- 1-2 fürdőruha, fürdőbugyi

Kell még valami neki?


2011. ápr. 14. 23:10
 1/4 kisnita ***** válasza:

Szia!

Én még egy-két db rövidnadrágot vagy kis szoknyát tudnék elképzelni. Ha 40 fok van akkor rá adsz egy r. ujjú bodyt és egy kis szoknyát vagy rövid nacit. Hidegebb napokon/ősszel harisnyával is rá tudod adni a szoknyát is és a rövid nacit is.

Játszós ruhája mennyi van? A kisfiamnak nyáron több játszós ruha kell mert állandóan hempereg a homokban, össze vizezi, sározza magát, tavaly volt, hogy naponta többször is öltöztetni kellett.

Gumicsizmát én őszre venném meg. Esetleg vennék olyan gumi papucsot/topánkát amit vízbe szoktak használni. Szerintem jó kis találmány, praktikus és könnyen tisztítható, homokozóba is rá lehet adni. Ha mentek vízpartra nyaralni akkor ott is jó szolgálatot tehet.

2011. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Néztünk neki olyan gumipapucsot, csak nem tudom elég biztonságos lesz-e neki? Persze már szalad, csak attól félek abban könnyen el fog esni.

Persze van itthoni ruhája, örökölt, de kell majd még neki rövidnadrág, most már bababizományiban vásárolom a ruháit, amik olyan jó minőségűek, hogy ünneplősnek is elmennek, majd ott nézek neki rövid nacit, 2 hét múlva mert akkor lesz nekik.

Köszi a választ, de még várom a válaszokat!

2011. ápr. 15. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, rövidnacit v szoknyát még szerezz be szerintem is, meg esetleg szellős kánikularuhákat.

Egy vízhatlan szélkabát se árt (nemtom a széldzsekitek olyan-e), mert az esőkabátba irtóra bele tudnak melegedni nyáron. Az enyémek szerettek nyári zápor után tócsabúvárkodni, úgyhogy nálunk kellett a gumicsizma is.

Ja, és van habklumpájuk, szeretik, sosem volt baleset belőle, pedig azt hittem, hogy mennyit fognak esni vele.

2011. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mert próbáltuk a habklumpát és irtó édes volt benne, akkor megvesszük neki, meg a csizmát is. Igen a széldzseki vízhatlan, de gondolom ha bélelt az nem baj.
2011. ápr. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!