Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós a lányom, még cicizik,...

Edus83 kérdése:

11hós a lányom, még cicizik, hogyan tudnék lefogyni? Szeretném még szoptatni, és szeretném, hogy tejem legyen még de elegem lett a plusz 20kg-ból!

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél sok zöldséget husival, gyümölcsöt, ne egyél hízlaló ételt, kenyeret, édességet, tésztát, stb.

És kezdj el tornázni. Rém egyszerű, csak akarni kell.

Ettől még lesz tejed.

2010. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad van,csak akarni kell a fejembe megy is de nehéz:)!!!Anyósékkal lakunk és egy koszton vagyunk és persze csak hízlaló kaják vannak!!Amit persze nem lenne kötelező meg ennem most nagyon akarok fogyni ,remélem sikerül:)!!
2010. dec. 21. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Amig szoptatsz a tornázást ne vidd tulzásba,mert a felesleges méreganyag ami felszabadul tornázás alatt kiválik a tejből,és a kislányodra az nem lesz jó hatással!
2010. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kb ugyannebbe a helyzetben vagyok :(Csak a lányom már elmúlt 1 éves

De én ha odafigyelek,nem vacsizom...nem eszem szinte szénhidrátot,akkor sem fogyok egy grammot sem!Viszont Én most el fogok kezdeni tornázni,amit tényleg nem szabad túlzásba vinni, nagyon fokozatosan kell,az a lényeg hogy ne legyen izomlázad!Szóval nagyon fokozatosan!Sok sikert!

2010. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,na én így jártam,mint az előző válaszoló,hiába figyeltem az étel minőségére,csinálhattam én bármit.Terhességem 59 kg 174 cm-el indult, a kórházból 58 kg-val jöttem ki (terhességi hányás miatt alig híztam),tehát bőven sovány voltam,szoptattam,a kislányom hét hónapos korába már 68 kg voltam,semmit nem tehettem,ekkor eldöntöttem,hogy futni fogok szinte minden nap,kínkeservesen lement három kiló,de több nem.A szopit 13 hónaposan hagyta el a lányom két-három hónap alatt futás és sanyargatás nélkül lementek a kilók,most 16 hónapos és újra 59 kg vagyok.A nőgyógyászom azt mondta annó,hogy vannak néhányak,akiknek ha kimarad a szopi következtében a menstruáció,akkor híznak,felborul a hormonháztartás,szóval szerintem én is így jártam és lehet,hogy te is.Szerintem ha nem lesz szopi rólad is leperegnek majd a kilók.
2010. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!