Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
4hónapos a kislányom. Apa külföldön dolgozik,1000km-re. 2hetente lát minket.Kislányomnak idő kell,mire megbarátkozik vele,de mivel 2napot van itthon,semmit nem tudnak együtt lenni. Gondoltam,h kimegyünk vele 2-3hétre.De úgy félek,hogy felborul a napirendünk a szopizások...és hogy bírná...de zseretném ha apával is lenne kicsit. MIT TEGYEK?
2009. okt. 25. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha arra nincs lehetoseg hogy vele eljetek, akkor menj!!! En biztos nem birnam...ne hari ha,hogy visszakerdezek, es ha felborul a napirend akkor mi van???? MI angliaban elunk es a nyaron hazalatogattunk magyarorszagra a fiam akor volt 3.5 honapos, majd onnan tovabb utaztunk erdelybe, kozel 3000km....es nem tortent baj...kicsit felborult a napirend, es....hazajottunk es minden rendben ment tovabb. a fiam egeszseges 8 honapos nagyfiu
2009. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá mód, én kiutaznék! A picik, sokkal alkalmazkodóbbak, mint gondolnánk, és ebben a korban még a Te személyed, ami első sorban biztonságot nyújt neki, nem pedig a közvetlen környezet, az egy picivel később lesz csak fontos, hogy hol a kiságy stb... És igen, a szopik valószínűleg felborulnak kicsit (de ez sem biztos), viszont újra beáll majd, emiatt ne aggódj!
2009. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 hós volt a fiam, mikor anyósomékhoz kiutaztunk 3 hétre - borult az egész napirend, de mikor hazajöttünk 2 nap alatt visszaállt minden

kint se volt nyűgös, mert érdeklődve figyelt mindent, szívta magába az új helyet, új embereket

szóval szerintem nyugodtan menjetek, jót fog tenni mindhármótoknak

2009. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont 3 hós volt a manom amikor kimentünk erdélybe a párom szüleihez majd 1 hétig voltunk kint igen minden borult söt állandoan kézben volt de haza jöttünk kialudta magát és már másnap majdnem olyan volt mint elötte kb 2 napot vett igénybe az h visszaszokjunk a régi kerék vágásba.Szóval szerintem menjetek.
2009. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!