Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ÖNző vagyok ha itthon hagyom...

ÖNző vagyok ha itthon hagyom egy hétre a nagyszülőkre?

Figyelt kérdés
soha vissza nem térő lehetőséget kaptam elutazni a világ másik felére. 18 hós lesz akkor. nagyon önző dolog itthon hagyni egy hétre? ne írjátok hogy lesz még ilyen mert nem lesz, nem akarom részletezni, köszi a válaszokat előre is
2009. okt. 25. 17:23
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy önző! Vissza nem térő alkalom! Azért, mert gyerkőcöd van, Te is létezel! Csak szoktasd, már elég idős, hogy megértse! 18 hós kislány anyukája.
2009. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Menj! Akkor veled együtt én is őnző ,rossz anya vagyok.mert ha végre eltudok menni valamerre,akkor énse érzem,h 1 óra múlva már rohannom kellene hozzá. Nagyszülökkel az én fiam is nagyon jól el van. Persze,ha teloznának h baj van,vagy utánam sirdogál a kicsi,mennék egyszerre haza. Egy-egy ilyen kikapcsolodás a barátnőmmel hetekre fel dob. Mindenki más!

Bár én nem utaznék,de csak azért mert félek a repüléstől!

2009. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden válaszos hasznos, nem kaptál utálatos válaszokat ! Mindenki máshogy látja ezt. Nekem sanos nincs ilyen lehetőségem, de én is mennék!!!! Holott, nem bírok ki nélküle 3-4 óránál többet (vásárlás, ügyintézés, stb). De azt is tudom, hogy nem jó, ha összeragadok vele, szóval nekem jó kis kihívás lenne egy ilyen út ilyen szempontból. Egyébként meg manapság szerencsénk van: skype, webkamera(!!!!) 1 hét. :) Ennyi :)
2009. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Menj el!Egy 18 hónapos már nem olyan kicsi, mint ahogy előttem is írták, és egy hét nem a világ.Nem kell mindent feláldozni a gyerekért!Nem elég áldozatot hozunk így is?Az anyák is emberek, vágyakkal, álmokkal!

E miatt nem vagy önző!

2009. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
én nem mennék,de ez természet kérdése.Van olyan anya,aki bármeddig el tud lenni a babája nélkül,és van a másik véglet,aki egy percet sem.én az középút vagyok.Nagyon szeretek a babámmal lenni,és eggyátalán nem hiányzik az amúgy pörgős volt életem.el járunk a párommal is,de mindig visszük a babát is magunkkal.sajnos én nem tudnám magam egy napig sem jol érezni magam nélküle,főleg,hogy most van a szeparációs szorongása,és én vagyok neki az egyetlen biztos pont.11 hónapos és nagyon élvezi a társaságunk.szóval ezt a te érzéseidre kell bíznod.Ha eltudod viselni,hogy nem látod őt,akkor menj.nekem nem tudnának olyan utat ajánlani,hogy menjek.
2009. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem is itthon hagytak anyuék ennyi idősen a mamánál és egyáltalán nem emlékszem, hogy hiányoztak volna. Mikor ugyanez történt ovis koromban, akkor már sírtam napokig, mert hiányoztak.

18 hónaposan nem fogja észrevenni, de tényleg szoktasd addig is magadat és őt is. :)

Jó utat!!!!

2009. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám még csak 8 hónapos, de elmentünk párommal koncertre Hollandiába, amíg a nagyszülők vigyáztak rá. 1 éjszaka volt, 2 nap. Annyira de annyira nem érdekelte, hogy nem vagyok ott, én meg eleinte szarul voltam kint. Aztán mikor anyám írt, hogy minden okés, lerakta aludni, és hogy egy tündér, akkor megnyugodtam. Az egyik legjobb buli volt, amin valaha részt vettem! Ha nem mentem volna, most bánnám. Ráadásul mikor megérkeztünk, a babám csak felhúzta a szemöldökét, és játszott tovább. Jól döntöttem, hogy elmentem, neki fel se tűnt szinte. Nagyobb gyerekről nincs tapasztalatom, nyaralni biztos, hogy fogom magammal vinni (vittem is már kétszer), mert egy hét nekem is soknak tűnik így elsőre, de nem hinném, hogy a világvége, és a gyerkőcök nagyon hamar tudnak alkalmazkodni egy esetleges új helyzethez. A webcam szerintem jó megoldás! Jó utat kívánok! :)
2009. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek én senkit nem pontoztam le, nekem mind hasznos, nagyon köszi mégegyszer
2009. dec. 4. 13:22
 39/39 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy önző, gondolj magadra is

Menj csak nyugodtan.

2009. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!