Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ÖNző vagyok ha itthon hagyom...

ÖNző vagyok ha itthon hagyom egy hétre a nagyszülőkre?

Figyelt kérdés
soha vissza nem térő lehetőséget kaptam elutazni a világ másik felére. 18 hós lesz akkor. nagyon önző dolog itthon hagyni egy hétre? ne írjátok hogy lesz még ilyen mert nem lesz, nem akarom részletezni, köszi a válaszokat előre is
2009. okt. 25. 17:23
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
87%
Ha kihagyhatatlan akkor meg bizti menny.Később bánod majd hogy nem mentél!!!!
2009. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
81%
Menj nyugodtan.Ebben SEMMI önzőség nincsen!!!
2009. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%
dehogy önzés! Ha tudod hogy jó kezekben van, nehogy kihagyj egy ilyen lehetőséget. A gyerekvállalás nem az önérdekek feladásáról kell hogy szóljon.
2009. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan menny, nehogy egy ilyen lehetőséget elhalassz.
2009. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
80%
Szereintem menj csak nyugodtan neked is rossz lessz bizonyára nélküle de ha az embernek ilyen csak egyszer adatik meg akkor nem lehet kihagyni,és eggy másfél éves is megérti ha nincs ott anya!Meg van telefon internet esetleg webkamera ha a nagyszülöknél nincs internet akkor esetleg nagynéni nagybácsi!DE ezt neked kell magadban eldöntened!
2009. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
67%
Fontos hogy mi az ok az utazásra,mondjuk nekem nagyon fontosnak kéne lennie annak a dolognak amiért ott hagyanám.Persze ez az en véleményem,nem vagyunk egyformák.
2009. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ne hagyd ki, 1 hét nem a világ. Kórházba is kerülhet az anyuka, stb, bármi lehet.

Én mennék a helyedben :)

3 gyerekes anyuka

2009. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
74%

Az enyém most másfél éves. Na ha nekem most kéne mennem, én tuti nem mennék, mert nagyon anyás lett az utóbbi hetekben és senkinél nem marad el, még az apjánál sem.

Én sem vagyok híve a majomszeretetnek, de nekem is nagyon nyomós indok kellene, ahhoz, hogy úgy döntsek itthon hagyom. Egy-két nap oké, de egy hétre még nem hagynám itthon ennyi idősen, pláne nem a világ másik végére.

Nekünk Amerikai út van felajánlva jövő tavaszra. A párom mondta, hogy menjünk a pici nélkül, én mondtam, hogy na azt nem, csak vele, vagy nem megyünk sehova. Nem tudjátok magatokkal vinni?

2009. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem menj el, egy új anyukát kap vissza egy hét múlva a babád. Ha elvan a mamánál éjszaka is, akkor miért ne?

Hasznára válik az egész családnak egy kipihent, feltöltődött anyuka, hidd el.

2009. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
69%
szerintem is menj :) szoktassátok oda a nagyszülőkhöz előtte, és nyugodtan hagyd rájuk :)
2009. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!