Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ÖNző vagyok ha itthon hagyom...

ÖNző vagyok ha itthon hagyom egy hétre a nagyszülőkre?

Figyelt kérdés
soha vissza nem térő lehetőséget kaptam elutazni a világ másik felére. 18 hós lesz akkor. nagyon önző dolog itthon hagyni egy hétre? ne írjátok hogy lesz még ilyen mert nem lesz, nem akarom részletezni, köszi a válaszokat előre is
2009. okt. 25. 17:23
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
ha nem lát elvan bárkivel, csak ha tudja hogy itthon vagyok akkor nem. amúgy aludtunk már mamánál több éjszakát is. nem viszem el mert az időeltolódás csak megviselné oda is és vissza is, azt hiszem megyek, persze hiányozni fog
2009. dec. 3. 16:56
 22/39 anonim ***** válasza:
58%
Én megőrülnék, annyira hiányozna...
2009. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
64%

Nem önzőség, csak lelkiismeret kérdése az egész...

Ezt neked kell eldönteni, hogy kibírsz e a gyereked nélkül ennyi időt...

Nekem 2 óra is sok ha nincs velem és alig várom hogy hazaérjek, igaz az enyém még csak 7hónapos.Ahogy más is írta : vagy vinném magammal vagy nem mennék sehova...

2009. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
84%
Amikor a kislányom 20 hós volt el kellett mennem 5 napra otthonról, Franciaországba, a maminál volt akit nagyon szeret, nem volt semmi baja, nem sírt utánnam játszottak sokat, mentek mindenfele és tök jól elvoltak! felhívtam minden este és mondtam neki, hogy szeretlek és mondta, hogy "ajja szeje"= szeretlek anya; és letette és ment tovább játszani! Hidd el nem lesz semmi gond! Én elmennék a helyedbe! L/27
2009. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
78%

Imádok utazni, világot látni, szívem szerint mennék, a gyakorlatban pedig 1 órát alig bírok ki a fiam nélkül. Ha csak vásárolni megyek már alig várom, hogy hazaérjek, és Ő is nagyon anyás. Tehát nem tudnám itthonhagyni bármennyire is mennék!

1 éves kisfiú anyája

2009. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint biztos hogy nem mennék, mert elég jól ismerem már a gyerekem lelkivilágát. 20 hónapos és rendkívül anyás. Persze, nagyon jól elvan apával, nagymamával, de a biztonságot én jelentem neki - bármikor is szüksége van rá. Ha megijed valamitől, ha felkel az éjszaka közepén, ha fáradt, ha fáj valamije, az én ölembe bújva tud csak megnyugodni, bárhol is legyünk.

De neked kell döntened, annak ismeretében, hogy a te kisgyereked mennyire tud nélkülözni, mennyire tud teljesen megnyugodni, elaludni, megvigasztalódni másnál. Érdemes arra is figyelemmel lenni, hogy a gyerekek 1 és 1,5 éves koruk közt sokat változnak még. Lehet, hogy nyitottabb lesz mások felé, de az is lehet, hogy zárkózottabb, szégyenlősebb.

2009. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 hónapos gyermek azért már nem olyan kicsi! Egész nyugodtan utazz el! Még van idő, tudod szoktatni, hogy több napot a nagyszülőkkel legyen, fél év alatt simán megszokja, hogy több napig nem lát! És 1 hét tényleg nem nagy idő, hamar el fog menni. Plussz: manapság könnyen lehet kontaktot tartani, lehetsz a világ bármely részén! Még láthatjátok is egymást!(webkamerával). Igen, én a helyedben utaznék! És az is igaz, hogy a szülőnek nem kell teljesen feláldoznia magát a gyermekéért, nem ettől lesz jó egy szülő!
2009. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
51%

1 éves a lányom,de pár órára is nehezen válok el tőle!

Én tutira nem mennék!

Akármilyen vissza nem térő lehetőség adódna az életemben,nekem mindig a kislányom lesz az első!Mindenben úgy fogok dönteni,hogy az Neki a lehető legjobb legyen!

Nem hiszem,hogy egy 18hónapos babának olyan jó lesz az édesanyja nélkül 1 hétig!

2009. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez nem kérdés: menj. Egy hét...még lehet h élvezni is fogja, h végre megszabadul tőled ;) jó utat!
2009. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
én lehet hogy most páran elítélnek bár nem érdekel, de ha pl kiszabadulok vásárolni vagy kávézni barátokkal pár órára nem érzem hogy rohannom kell haza, persze imádom a gyerekem de nekem is kell élnem mert attól hogy gyerek van nem kell teljesen feláldozni a saját életünket. láttam már olyat is és nem tetszett, de ez egyéni vélemény és mindenki úgy tesz gondol ahogy akar , de jó látni hogy több a mennék mint a nem mennék, köszi mindenkinek
2009. dec. 4. 09:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!