Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha éjszakára nem takarom...

Baj, ha éjszakára nem takarom be a babámat?

Figyelt kérdés
21 fok van, body és hosszú újjú lábas pizsama van rajta. A takaróba állandóan belekeverdik ettől felébred és sír. Hálózsákot próbáltam, az sem tetszett neki.
2009. okt. 25. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A hálózsák nálunk se jött be, de szerintem mindenképp takard be. Addig védi, míg alszik... ha meg mozgolódni kezd, szerintem arra úgyis felkelsz.Nálunk legalábbis így van.

2009. okt. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom sem akarta a hálózsákot éa a takarót sem hagyta magán 5percen túl. Én nappal kezdtem hozzászoktatni a zsákhoz, és már abban alszik. Három napig adtam rá a napközbeni alvásoknál, először csak délelőtt, majd délután is, és a végén este is abban aludt. Azóta sokkal jobban alszik, mert nem kel fel mászni éjjel...és én sem aggódom hogy lerúgja a takarót. Nálunk is 20-21fok van most nála, alváshoz nagyon jó ez a hőfok, viszont takaró nélkül szeritem ne hagyd. Próbáld újra a zsákot, biztos hogy sikerülni fog megszoktatni vele.
2009. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a nappali hozzászoktatás tetszik, megpróbálom.
2009. okt. 25. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!