Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjuk meg hogy el...

Hogy oldjuk meg hogy el tudjunk menni, éjszakára ithon hagyhatom 1 éves babámat? Mit tegyek hogy eleludjon másnál is? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
Pár hétmulva esküvőremegyünk és az 1 éves babámat nem szeretnénk vinni,mert a szertartást ugy sem élvezné sőt lehet hogy hangoskodna meg már megy és nem marad meg kézben igy csak zavarná az egészet.A vacsora meg nagy felhajtás lessz 140 ember nagyzenebona és hát nemhiszem hogy neki valomeg ugyeneki fürdeni,vacsizni aludnia kéne amikor még nagyban vacsora lenne tehát mehetnénk haza a vacsi közepén,igymeg nem sok értelme van.Ezért gondoltunk arra hogy itthon hagynánk és a sogornőm vagy esetleg anyosom jönne ide hozzánk aludni,(csak sogornőmnek nincs gyereke 28éves anyosomal megnem vagyunk olyan jo viszonyban és nem sürün találkozik a gyerekkel),csak félek hogy nem tudnák megnyugtatni és elaltani mert este elég nyügös és nehezen eszi meg a tápszerét illetve nehezen alszik el ,mert még mindig ölben alszik el ha leteszem csak sir akármedig is és nem tud aludni igy apával felváltva altatjuk el,de hogylenne ez hanem vagyunkmi itthon?Vagy még felmerült hogy anyosnál hagynánk éső raknále mert ő ott lekik aholaz esküvő lessz de nem tudom hogy idegen helyen(nem asaját kiságya,szobája)hogy aludna el nem -e mégjobban nyügös lenne?Meg hát ugye hajnalban mennénk haza akkor meg lehe hogyf elébredne ránk,meg a fürdésre matatásra és akkor megint altathatnánk,mert eléggé ébren alszik!Mi lenne ajo megoldás,ti hogy csináltátok/csinálnátok?
2009. szept. 20. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Én nem mennék.

13 honapos kislány anyukája

2009. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: anyós vagy sógornő egyáltalán bevállalná? Mert ha igen, akkor próbáljátok meg, biztos jó lenne nektek is kikapcsolódni.

Ha nem, akkor még mindig ott van, hogy mégiscsak elvihetnétek. Tavaly a mi esküvőnkre is hozták a barátaink a kisfiukat (1 év körül volt akkor) és az elején még élvezte is,a ztán meg úgy kidőlt, hogy aludt végig. (2-ig ott voltak)

Vagy akkor tényleg ne menjetek.

2009. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elvinném, úgyis élvezné a dolgot, jól elfáradna. Nem tudom hogyan lesz a vacsi vagy mikor fekszik le picid, de vacsi után - a desszertet már nem kell megvárni:-)) - hazavinném, megfürdetném, megetetném és elaltatnám. Valószínűleg kidőlne, és mélyen aludna, ekkor jöhet anyós vagy sógornő. Te meg mehetsz mulatni. Ha gáz van, hívnak és akkor ott az este vége nektek.

Bárhogy alakul jó mulatást.

2009. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 gyerek van, 2,5 éves és 11 hónaposak. Mivel az én unokatesóm esküvője lesz, így elmegyünk mindannyian a templomba, megmutatjuk a srácokat is a rokonságnak, majd apa hazajön a gyerekekkel, én meg megyek tovább a vacsorára. Senkire nem tudjuk bízni őket, mert akire lehetne, mint ott lesz az esküvőn.
2009. szept. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ti mennyire laktok az esküvőtöl?Én elmennék,de a gyerkőcöt nem vinném sehová,otthon a megszokott környezet a jó.Ha nem laktok messze,a szertartásra nyugodtan elmehet,hazaviszitek(te v. a párod) a gyerkőcöt,elaltatja és akit jobban ismer a gyerkőc az vele marad(amikor altattok,az jó ha ő is ott van,anyós/sógornő).Te pedig mulatsz egy kicsit,biztos jó lesz ,hogy kikapcsolódsz.
2009. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
40km -re lakunk az esküvőtől,igy csak akkor tudunk ottleni altatásnál ha anyosékhoz visszük aludni,csak ugye az nem a saját környezete,meg rengeteg coccot kéne vinni és még mindig nem biztos hogy aludna is!
2009. szept. 21. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Tudjátok, minden válasz egy vélemény. Lehet lepontozni.
2009. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia mi lenne ha anyós menne hozzátok így a bébi nincs kiragadva a környezetéből.
2009. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyétek anyósékhoz.Sokkal nagyobb feneket kerítesz neki,mint gondolnád.Nem rosszból mondom,tapasztalat.Az én lányom is csak úgy aludt el,ha elaltattam,mégis a nagyszülőknél hagytam 2-3 napra,mert már szerették volna babusgatni.Hát nekem szörnyű volt!!!De a lánykám még csak nem is keresett:)))Lefoglalta az új környezet,meg a mamiék körbeugrálták és csodával határos módon még elaltatni is könnyű volt.Szóval menjetek és kapcsolódjatok ki.Ha nagy gáz van akkor pedig anyósod biztos hívni fog,hiszen ő sem akar rosszat az unokájának.Előtte vidd kicsit többet a mamához,ha eddig nem nagyon taliztak,sőt 1-2 órára hagyd is ott nála.Meglátod nagyon rugalmasak ezek a kis "zsarnokok"Jó mulatást!
2009. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!