Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Mibe öltöztessem...

Segitenétek? Mibe öltöztessem 6hós babámat éjszakára és mivel takarjam be?

Figyelt kérdés

Eddig egy hosszu bodyt kapott és egy trikót rá,meg pizsamanadrágot és zoknit,és egy 130*17polár plédet hajtottam neki ketté,aztán még ketté,de ugy érzem igy már melege van,mert most már 25-26fok van a szobájába.Szerintetek a trikót levehetem és elég egy polár babatakaró is?Az egyrétegü,ami direkt kicsiknek való.

Elöre is köszi a válaszokat,nemsokára már fürdetek,de visszanézek elötte,h mit irtatok!:)


2010. márc. 27. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 25-26 fokban általában egy hosszú ujjú body és egy közepesen vastag hálózsák van rajta. Ha nem hálózsák, akkor rövid ujjú body+plüss rugi. Szerintem a babádnak melege lehet már abban, amit írtál.
2010. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 21-22 fok van, és van rajta egy rövid ujjú body + rugi + vékonyan bélelt hálózsák. Szerintem nagyon sok, ahogy betakarod. Nem szabad izzadnia, mert pont attól fog megfázni!(B)
2010. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Most már nem adtam rá a trikót,és vékonyabb takaróval takartam csak be,és hipp-hopp el is aludt,most már nem is izzad,biztos igy jó már neki!

Köszi a segitségeteket!:)

2010. márc. 27. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!