Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mindenki csak a márkás...

Miért mindenki csak a márkás cumisüvegeket használja? A márkanélküliek miért nem jók?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert kevésbé megbízhatóak. De egyébként ha nagyon utána karsz nézni fogyasztóvédő lapokon keresgélhetsz.
2008. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közel 10.000 forint érékben vettem Avent üveget, és most dobhatom ki az egészet, vagy ajándékozhatom el, mert a gyerkőc egyszerűen képtelen enni belőle. Nem tudja megszívni, csak ideges lesz tőle... A párom kiment a DM-be és vett 500 forintért egy babylove egyszerű üvegecskét, és azóta nyugalom van. Én mégegyszer nem vennék Aventeset! 1 hónapos babi anyukája
2008. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, az én babám meg sokáig csak az Aventosból volt hajlandó inni. Én szeretem, csak hát tényleg nem egy olcsó márka. De nem is a legdrágább.

Szerintem azért használnak legikább márkás cumisüveget, mert azért az egyfajta garancia rá, hogy nem selejt. Na persze nem mindig van így. Én amúgy vettem nem márkás cumisüveget is, amit szeretek használni, de sétához nem viszem, mert pl. az a baja, hogy a kupakja nem zár rendesen, és így kifolyik belőle a tea.

2008. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Érdekes...Kislányom 5 hónapos, még soha kanalat, cumisüveget nem kapott. Csak cici! Olyan rövid ez az időszak, nehéz, de ki lehet bírni.
2008. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én alapból elvetem az olcsó sz..kat...ezt a no name dolgokra értem-sztem olyan mint a kínai játék vagy cucc.Pl az olcsó cumi-ki tudja milyen anyagból van.Én fogtechnikusként dolgoztam és tudom mennyire sokat számít a jó minőségű szilikon vagy akril vagy latex.Sokszor mérgező anyagokat is tezsnek a dolgokba.sztem egy olcsó cuccot nem vizsgálnak úgy be.Egy nagy cég vállalja a nevével a garanciát,az nem fog kockáztatni,hogy egészségre károsító anyagot tartalmaz.Ezt nem a külső dolgokra értem,Mert előforduhat selejtes dolog,hogy folyik az üveg stb,de én az anyagra értem.Sajnos azt nem lehet kiszáítani,hogy a baba melyiket fogadja majd el,de sztem igyekezni kell a minőségit venni legalább az ilyen dolgokból ami ennyire közvetlenül érintkezik a bőrével,szervezetével.
2008. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

minőség, garancia, tartósság.


Nálunk az Avent bevált. én azért mert egy egy hónapos gyerek még nem jött rá, hogyan szívja a cumisüveget még nem dobnám el. lehet, hogy egy-két hónap múlva fog tudni inni belőle.


mindenképpen olyat válassz aminek utána tudsz nézni, hogy jó-e. tapasztalatok, bevizsgálási eredmény stb.


nekem Avent van, én ezért csak arról tudok írni.

Ezt könnyű fertőtleníteni, forralható mélyhűthető stb. Minden része kombinálható, különböző fejek jók mindegyik tárolóra, és palackra, többféle fej kapható hozzá (cumis minden kornak megfelelően, csőrök, fülek stb.

Angol termék, nem kínai, és nagyon sokan használják.

a mellszívója ugyanúgy rácsatlakoztatható mindegyik fajta palackjára, ill. tárolójára. higénikus.

2008. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is avnet van (engem az elején ijesztgettek, hogy majd folyni fog a cumi mellett...), cumisüveg,mellszívó, etetőrendszer...sajna tápos is a babám, így kell.

Eddig bevált.


Vettem egy nuby-t is (nem volt olcsó) azonkívül,hogy nem kompatibilis más cumikkal a lánykám fuldoklik tőle, mert akkor lyuk van rajta, hogy ömlik a szájába a víz v. táp....


5 hetes kislány anyukája

2008. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azt elfelejtettem írni-hogy a kérdésedre is válaszoljak-, hogy szerintem nagyban közrejátszik a reklám is, meg a divat.


Most magam ellen is beszélek, de tényleg így van-viszont a márkásak közül sem mind jó (lásd a nuby-s példám).


Viszont a fiam teljesen noname cumin-cumisüvegen nőt fel. Tényleg pár száz ft-ért vettem azokat.

Hátrányuk az volt (előttem is írták), nem volt kompatibilis mellszívóval, másik fejjel, üveggel...

Viszont etetni-itatni nagyon is megfelelt.


És, hogy ne csak jót írjak az aventről-a lányom az aventes játszócumit nem fogadja el, kiköpi, öklendezik tőle. Nuk cumikat kellett vennem (ráadásul a latexet).

2008. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!