Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek az ilyen...

Hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Van 1 17 hónapos kisfiam. amióta betöltötte az 1 éves kort mindenki csokival, cukorral akarja tömni. 1 kis faluban lakunk, a párom rokonai laknak itt, és elég nehéz a felfogásuk, nem akarják megérteni, h nem akarom, h ilyeneket egyen. a párom keresztanyja szerint a kisfiúk nem esznek mást, csak csokit!!! ahogy az ő unokája is, hozzáteszem 8 évesen csak kirohadt csonkok vannak a szájában.

a párom apja szerint persze, h nem szereti az édességet SZEGÉNY gyerek, ha azt sem tudja, h mi az. a múltkor már öntötte ki neki a colat, amikor ráordítottam. nem vagyok harcias típus, de kezd a tö.öm tele lenni a beszólásokkal és megjegyzésekkel, meg a dugi csokiztatéssal.

a múlt héten elesett a fiam a lépcsőn, erre az anyósom barátnője megjegyezte, h kicsi fiú rád nem tud anyád vigyázni.

szóval adjatok tanácsot légyszi, h h kezeljem ezeket a helyzeteket, mert már nagyon unom.

köszi!


2009. okt. 22. 09:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
hát kb. én is így gondolom, ezt is írtam. :)
2009. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!