Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segíthet a járássegítő az...

Segíthet a járássegítő az elindulásban?

Figyelt kérdés
15 hónapos fiam már 5 hónapja megy kapaszkodva, és már fel is áll egyedül (kapaszkodás nélkül), de még nem tud kapaszkodás nélkül sokáig állni és nem indult el egyedül. Kölcsönbe kaptunk egy járássegítőt, segíthet ez az elindulásban?
2009. okt. 21. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2009. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Folosleges eroltetni ill. "segiteni" ,amint eleg eros lesz az izomzata, megfelelo az egyensulyerzeke menni fog egyedul is.

egy gyogytornasz

2009. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
gyógytornászhoz is járunk, mert enyhén hipotón kisbaba. Mászni is későn kezdett.
2009. okt. 21. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok szakértő, de szerintem inkább hátráltatja. Annal később tanul meg egyensúlyozni és járni.
2009. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem használnék ilyet. Kérdezd meg a gyt-t, ő sem fogja ajánlani.
2009. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan használjátok, nem kell erőltetni, de előbb-utóbb úgyis tologatni fog valamit. Nálunk menő volt a bolygó kerekes ruhaszárító, a műanyag szék, a műanyag láda, gyakorlatilag tök mindegy volt, csak tolhassa...
2009. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekünk is tologatott kisszéket a járássegítő előtt, sőt nagyot is. Nem mi adtuk a kezébe, megtalálta és tologatta...
2009. okt. 21. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Az én babám a járássegítő segítségével állt fel először, majd azzal indult el először (tolta maga előtt). Igazából ha nem lett volna, akkor a széket vagy a nagy játékosdobozát találta volna meg, de ez érdekesebb, mert zenél-világít-lehet nyomkodni. Én jónak tartom nagyon, a babám imádja, amúgy mi is kölcsönbe kaptuk.
2009. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sokáig csak a rajta lévő játékokkal játszott, max 1-2 alkalommal abba kapaszkodva állt fel. Aztán egyszer csak anyai ösztöntől vezérelve mögé állítottam, rátettem a kis kezét a fogantyújára és körbesétáltuk a lakást vele. Nem is kellett többet mutatni elkezdett sétálni vele, gyönyörűen irányba állította, ha elakadt valahol és ment tovább. Harmadnap pedig segítség nélkül elindult. Szóval nekünk nagyon hasznos volt.
2009. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!