Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítő! Használt valaki...

Járássegítő! Használt valaki a babájánál ilyet és milyen márkát, melyik a jó?

Figyelt kérdés
Mi vettünk egy FP vízilovat,de nem jó a babámnak,mert nagyon gyorsan gurul a járólapon és kicsúszik alóla,mivel olyan sebességgel még nem tud menni.Pedig szegénykém nagyon élvezné.:)
2011. aug. 18. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajna minden járást segítő gyorsan gurul...az én véleményem, hogy ez csak egy jó üzleti fogás....a baba e nélkül is kiválóan megtanul járni!
2011. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a járássegítők már csak ilyenek :o) azért járássegítő, hogy ösztönözze a babát. Én legalábbis abban is mértem a fiam fejlődését, mikor már nem derékszögben tolta és inkább "szaladt utána" csakhogy orra ne essen, hanem egyre lassabban és biztosabban ment vele. Szerintem baromira nehéz feladat ez nekik, és ha rájönnek, akkor már igazából támaszték számukra....

Nekünk tescos van, én nem is járássegítő része miatt vettem, hanem a nyomkodók miatt (kis barátnőjénél nagyon megtetszett neki kb. 10 hónaposan, így megkapta névnapjára) Azóta sem raktam el, pedig már 21 hónapos, mert még mindig zenegépnek használja :o)

Ha a járássegítő miatt használjátok, szerintem jó a viziló, ha meg másikat vennétek bár az is gurul előre, akkor meg elég valami ocsó fajta, nem kell 20ezrekért venni ilyen, a célnak ez is megfelel....

2011. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco van és én sem a járássegítő részéért vettem meg, hanem az elején lévő játékpanel miatt. Az én fiam imádja pici kora óta, remélem majd a gurulós-menős részét is felfedezi a dolgoknak. :D
2011. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi kompot használtunk.És 1 éves korára el is indult a kislányom.
2011. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 17:30-as

A tescós milyen árban van?És az is ilyen nagy "sebességgel gurul"?Mert az a baj hogy ott kell állni a lányom mögött és fogni mert kigurul alóla,és félek hogy orra bukik..

2011. aug. 18. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van. Az elején én is nagyon féltem, az első pár napban csak úgy engedtem menni vele, ha én is fogtam, de pár nap után váratlanul egyik percről a másikra megtanult vele lassan menni. Az a bajuk ezeknek a járássegítőknek, hogy a baba nekitámaszkodik és a cucc elindul a kicsi súlyától sebesen előre. Amint a kicsi megtanulja, hogy ne nekitámaszkodjon, hanem rátámaszkodjon (remélem, érted a különbséget:)),a súlyával lefelé fogja nyomni a járássegítőt, nem előre, és így megtanulja magától szabályozni a sebességét.

2011. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen a tescos, mi azt hiszem 4500-ért vettük, talán 5500 körül van most az ára.

[link]

Hogy mennyire gurul nem tudom, gurul, mert van 4 kereke. De hidd el megtanulja kezelni, és nem fog vele orra bukni. Annál ügyesebbek! :o)

2011. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!