Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen súlyban van és...

Kinek milyen súlyban van és mit tud az 5 és fél hónapos kisfia?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam csak anytejes néha kap eggy kis gyümilét ebédhez de utána ugyanugy szopizik!ezt kb 2 hete kapja!)130g és 73 cm!Kijött az első fogacskája 3 napja!forog oda vissza hasrol hátra és hátról hasra,ha felültetem ül mint a cövek huzza magát ha tartom az ujjam de egyedül még nem megy tudom nem vagyunk lemaradva.de akkor miért áll fel ha meg tud valamiben kapaszkodni ha az ülés még nem megy?3340g al és 51 cm vel született 40.héten!Köszi a válaszokat !Jó babázást!
2009. okt. 19. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

19:13-as..te elhitted amit a topicindító írt, hogy az ennyi idős babája ennyi mindent tud???

Én csak iróniából írtam amit....hogy vegyék már észre ezek az anyukák, hogy nem kell olyan dologgal hencegni, ami nem reális....

2009. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!