Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen súlyban van és...

Kinek milyen súlyban van és mit tud az 5 és fél hónapos kisfia?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam csak anytejes néha kap eggy kis gyümilét ebédhez de utána ugyanugy szopizik!ezt kb 2 hete kapja!)130g és 73 cm!Kijött az első fogacskája 3 napja!forog oda vissza hasrol hátra és hátról hasra,ha felültetem ül mint a cövek huzza magát ha tartom az ujjam de egyedül még nem megy tudom nem vagyunk lemaradva.de akkor miért áll fel ha meg tud valamiben kapaszkodni ha az ülés még nem megy?3340g al és 51 cm vel született 40.héten!Köszi a válaszokat !Jó babázást!
2009. okt. 19. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiamat pont ma mértük, 7625 gramm és 74 cm. 52 cm-el és 3500 grammal született. Már van három foga (még nem jöttek ki egészen), kettő lent egy fent. Két hete kezdett kúszni, pár napja négykézláb ringatja magát, szerintem lassan mászni is kezd. Már ő is feláll, pedig még nem ül, ez a doki szerint természetes, sok baba csinálja. Egész nap gügyörészik egyébként, persze csak babanyelven:)
2009. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocs, első vagyok, 8625 gramm
2009. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsiii 9130gramm!elirtam:)
2009. okt. 19. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! Az én fiam 54 cm-el és 4650 grammal született, most 74 cm és 9220 gramm (volt pénteken). Egy hete mászik, már felült és fel is állt kapaszkodva. Nagyon ügyes kisfiú:) 29-én lesz 6 hónapos.
2009. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a babátok le van maradva. Az én fiam már ezt 4,5 hónaposan tudta.

Az én kisfiam már 80 cm és 10 kg. Tud ülni, állni, és egyre több szót kezd kimondani. jah, elfelejtettem írni, hogy két nyelven, mert angolul és magyarul felváltva beszélünk hozzá. Most 6,5 hónapos.

2009. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
16.41-es! Szép volt! :)
2009. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
16.41. és angolul még miért nem beszél???
2009. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok!Igaz, az én babám még csak 5 hónapos lesz de most prognosztizálom, hogy nem fog olyan paraméterekkel rendelkezni mint a Tiétek. 6700 gramm. Hogy hány centi nem tudom, miért is tudnám, nem centizem. Azt tudom, hogy 68-as ruhákat hord. Nem ül és a hasra fordulás is várat magára. Viszont nekem KISBABÁM van, és eszem ágában sincs lerövidítenem ezt a korszakot, mint ahogy az sem, hogy versenyistállóba küldjem!Ja! És igazi, édes babaszaga van, amit Ti már régen nem érezhettek, tudjátok, a nemi hormonok miatt....
2009. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
16:41-es ez egy kicsit hülye beszólás volt, nem gondolod...? Szerintem a Te babád gyarapzik az átlagosnál jóval gyorsabban..... d minden gyereknek más a fejlődési tempója...amúgy egy ennyi idős gyereknek, mi a fenének kell 2 nyelven tudnia...?! Ami az ülést meg állást illeti, majd jó gerinc problémái lesznek. Ja, és mivel tömöd azt a szegény gyereket...???
2009. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok,de eggy két beszólás elég bunko nem gondljátok!Mi az hogy baba szaga van és ti ezt rég nem tudjátok...az én kisfiamnak is baba szaga van és nagyon édes!imádok hozzábujni a kis pih puha testecskéjéhez!És senki nem mondta hogy ez verseny!Csak eggy kérdést tettem fel arról nem tehetek hogy ekkora súlyban van nem adok neki semmi mást csak is anyatejet még azt sem mondom hogy azzal is tömöm ugyanis van hogy csak 4 óránként eszik!ez attól van hogy erős a tejem!Nem tehetek róla csak örülök neki!!!
2009. okt. 21. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!