Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen súlyban van és hány cm...

Milyen súlyban van és hány cm 7és fél hónapos babátok? És miket csinál?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hét és fél honaposan volt 8kg,/3550 született/,78cm /52CM-EL SZÜLETETT/Egyedül ül ha felültetem /Magától nem akar felülni még/Állni sem állt még fel ,de ha állitom pár mp-ig akkor nem akar leülni vagy visszafeküdni nagyon tetszik neki:) /De semmit nem szabad siettetni/,forog ,kuszik,kommunikál/ada,mamama,deje deje,hej tete tete,cica,/Rázza a fejét ha nem kér valamit és ha kérdezzük szeretsz e akkor bologat h igen!Jajj nagyon édes tud lenni:)Üdv:8 honapos kiscsajszi anyukája
2009. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jah és a te babaucid miket csinál már ,mekkora?Első voltam
2009. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szió! az én kisfiam pont 9 kg, és hetvenvalahány centi (nem tudtam pontosan lemérni :)

forog, gurulva bárhová eljut. hason fekve kuszik, de még hamar elfárad. nagyon szeretne ülni, és remekül megy is neki, de csak pár percre engedem. na abból van hiszti!!

édesen halandzsázik és ha szeretne valamit megkapni, kiabálja, hogy ide. de hogy ez mennyire tudatos, nem tudom :)

délelőtt gyümit, délben főzeléket eszik, este tejpép + két tápis kaja. éjjel már nem eszik. most jön a 3. foga.

pár hete még paráztam, hogy nem forog hasra, most meg csak kapkodom a fejem, napok alatt mennyit fejlődik! hihetetlenek ezek a babák :)

2009. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó méréskor 9 kg és 71 cm volt. Szótagokat mondogat, te-te, dá-dá, bö-bö stb. A parkettán hasonfekve tolja magát hátrafelé, mászni még nem tud. Sokat játszik ülve, a tárgyakat összeütögeti. Süti a pogácsát. Minden érdekli. Most kezd eszegetni sajtot és túrót.
2009. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mátém most 8kg42dkg és 79cm. Egyedül ül hasról-hátra hátról-hasra fordul egyedül ül mászással csak próbálkozik. Ő is szeret halandzsázni főleg a babujájé meg a hamma mennek. Imádja a mondokákat bár nem tudom hogy szándékos-e de a töröm-töröm a mákot-nál morzsolgatja a kezét... Imád állni bár még olyan mint a kisöregek hajlott derékkal és remegő lábakkal :)
2009. máj. 23. 19:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és kettő darab fogicánk van régóta 4és fél hós volt mikor kijöttek azóta szünet.
2009. máj. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!