Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 3 hónapos és elég jó...

Kisbabám 3 hónapos és elég jó súlyban van. Annyira tokás a drágám, hogy minden nap megkínlódunk a redőkkel. Hogyan lehet szárazon tartani ezt a területet?

Figyelt kérdés
Fürdés után fülpucolóval itatom fel a vizet amennyire lehet és Gabi hintőporral szórom be. Mégis foltokban jön le a bőre mivel bepállik a nyaka. Fájhat neki mert sikít mikor hozzáérek. Légyszi adjatok tanácsot, nem szeretném ha valami fertőzést kapna.
2010. okt. 22. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nivea hintőpor a legjobb, mert abban van gyulladásgátló hatóanyag.

De lehet, hogy meg kéne mutatnod azért a dokinak, hátha ad rá valami szert, amivel helyrehozható ott a kis bőre.

2010. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam a kislányommal, nem volt nyaka.Hintőporoztam, nappal sűrűn törölgettem.Sajna nekünk is úgy be volt vörösödve, a doki krémet is írt fel.
2010. okt. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Be is büdösödik, ugye? Ismerem a szituációt :( Mi nem hintőporoztuk, mert az is beleül a redőkbe, csak jól kitöröltük fürdés után, aztán kicsi olajos vattával és megint törülközővel. A hintőpor becsomósodik szerintem.

lányom egy éves, mostanában kezdenek eltűnni úgy igazán a redők :)

2010. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk a doktornőtől egy ecsetelőt erre a problémára, és a combi hurkákat is ezzel kentük. (A nevét nem tudom sajnos, mert már eldobtsm az üveget) Apa fogta a kezében, így függőlegesen volt a babikám, és könnyebb volt a nyakához hozzáférni. Persze minden fürdés után jött még a hintőpor is ugyanezzel a módszerrel.
2010. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!