Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néztek Tv-t a babátok...

Hogy néztek Tv-t a babátok mellett?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést másképp nem tudtam feltenni.

Szóval...konkrétan szoktatok egyáltalán? Vagy hallgattok rádiót? Én nem tudok meglenni zene, vagy Tv nélkül. Mindig kell, hogy valamit hallgassak. Persze nem úgy értem, hogy egész nap folyok a TV előtt, csinálom minden dolgom. Nem szeretem a csendet.

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. okt. 19. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

kedves 14.01!

Én úgy tudom, hogy elvonja a figyelmet és az emésztésnek nem tesz jót, kevesebbet rágsz, mert a tv-re figyelsz, viaszont többet eszel a kelleténél. De nem csak tv-t nem tanácsaos evés köben nézni, hanem újságot sem jó olvasni. Azt mondják, ha eszel, csak arra koncentrálj. De én amúgy is úgy gondolom, hogy azér tvagyunk egy család, hogy az asztalnál el tudjuk viselni egymást és ne a tv-t nézzük. Beszélgessünk, szolgáljuk ki a másikat és élvezzük, hogy együtt ehetünk. de persze ez cask az én mániám :)

2009. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!