Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néztek Tv-t a babátok...

Hogy néztek Tv-t a babátok mellett?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést másképp nem tudtam feltenni.

Szóval...konkrétan szoktatok egyáltalán? Vagy hallgattok rádiót? Én nem tudok meglenni zene, vagy Tv nélkül. Mindig kell, hogy valamit hallgassak. Persze nem úgy értem, hogy egész nap folyok a TV előtt, csinálom minden dolgom. Nem szeretem a csendet.

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. okt. 19. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyermek dalokat hallgatunk, tévét a baba bekapcsolja Disney csatorna...

Én nem szeretem, ha valami mindig szól.

CSak este nézzük a híradót, fókuszt, Barátok közt.

Azt a sok sz@r adót, nézhetetlen filmekkel és műsorokkal...

2009. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyanígy vaygok vele. :) nem nézi, csak hallja. Ha látnám, hogy nézi, inkább hanyagolnám egy ideig, mert nem akarom, hogy azon nőjön fel. Egy szobánk van csak, nem vonok meg mindent magamtól :) a zenét ő is szereti.
2009. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem szeretem a TVt,nagyon ritkán nézek műsorokat,ha mégis be van kapcsolva,akkor zenei adó,főzős,travel,spektrum!

De nekem is mindig kell,h vmi szóljon!

2009. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mármint úgy vok vele, mint a kérdező
2009. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó, hogy nem vagyok egyedül.

Van amikor relax cd-t hallgatunk, ilyesmi. Konkrétan Én sem nézem a TV-t, csak a zaj :))

A babám, nem nézi, mert mindig valahogy eltakarom, hogy ne lássa.

Köszi a válaszokat.

2009. okt. 19. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen lehet, hogy nem jó dolog, de én is így vagyok vele. Nem szeretem a csendet. Nálunk is mindig megy valami, általában TV. Délelőtt az megy a TV-ben, amit én szeretnék, délután mikor hazajön az óvodás tesó, akkor onnantól Minimax. De ő sem nézi ám egész nap. Játszik, elvan és néha-néha megnéz rajta 1-2 kedvenc mesét. Rossz is a csend, én sem szeretem.
2009. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

én törekszem arra, hogy minimálisat nézzen, ha mégis, akkor Süsüt vagy Teletubbies-t teszek be neki és most, hogy már leassan 2 éves, megengedem magamnak, hogy fél 7-kor megnézzük a hiradót.

De nem engedem, hogy minimaxot, vagy japán rajzfimelekt nézzen és evés közben szigorúan tilos bekapcsolni. A hétvégi családi reggelik és ebédek közben még zene sem szól. Állítólag ártalmas, ha tévét néz a kicsi ahelyett, hogy mesélnénk neki, de én azt látom a lányomon, hogy nagyon élvezi a süsü kalandjait, nem lenne szívem megfosztani ettől, de én már régóta nem nézek tv-t. Igaz, hogy én dolgozom, így nap közben nem vagyunk otthon, este meg inkább alszom tévézés helyett.

2009. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó! Miért tilos evés közben TV-t nézni? nekem is tiltotta nagymamám, ki voltam rá akadva. Mióta férjhez mentem, mindig evés közben nézünk TV-t. Sosem értettem, evés közben miért nem szabad tévézni.


A kérdésre válaszolva: nálunk még nincs baba, csak januárban jön, de nekem is rossz beidegződésem, hogy folyton bekapcsolom a TV-t. Anyuéknál viszont tetszik a csend, amikor bemegyek, úgyhogy ha jön a pici, leszokok a folyamatos tévézésről, és csak akkor fogom bekapcsolni, ha van értelme. Eddig az volt a gond, hogy számítógépen keresztül ment, és macerás volt bekapcsolni, és akkor már nem kapcsoltam ki. De ha veszünk végre TV-t, akkor csak egy gombnyomás lesz az egész. Szeretem a csendet különben, megnyugtat.

2009. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is szeretem, ha szól valami. Délelőtt általában a bumerángot hallgatom. Aztán, ha a kisfiam elaludt, bekapcsolom a tv-t, ált. spektrum vagy Mtv és közben rendetrakok. A spektrumon délelőtt van egy kisbabától 6 éves korig gyerekek fejlődéséről szóló adást, azt szoktam hallgatni.
2009. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Amióta itthon vagyok a kicsivel,rászoktam a Szomszédokra-....:) Ált. ezt szoktam nézni 11-12-ig. Aztán megnézem a híradót...majd 1/2-2-kor kezdődik a Fél kettő,és azt nézem... Majd utána valahol elkapok egy filmet...aztán a Boszorkányosat nézem,majd haza jön apa. Ő meg rávan kattanva a Mónikára,úgyhogy azt nézzük,majd a híradót,fókuszt,és a barátok köztet........:)


Na most örülj...!

Nem vagy egyedül...


Bár most Bumerángot hallgatom,mert nincs bekapcsolva a tv,és vigyázok a babám álmára,mert az ágyunkban alszik,és nem a sajátjában,így nincs bekapcsolva a légzésfigyelője..:)


További jó babázást mindenkinek!!

Üdv.,egy 2.5 hónapos gyönyörű kicsi kislány anyukája:)

2009. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!