Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem vannak "rémképem"?

Csak nekem vannak "rémképem"?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 7 hónapos, de még nem tud ülni egyedül. Mostanában azt vettem észre, hogy a kiságyban felhúzza magát a kezével, de a lábára még nem tud felállni. Sokszor olyan rémképeim vannak, hogy egyszer majd sikerül neki felállni, és kiesik a kiságyból, mondjuk fejjel lefelé... na és persze én pont nem vagyok jelen (mert pl: alvás után felébred és akkor). Ez csak egy a "képzelgéseim" közül, de sajnos van egy pár. Más is van így ezzel? Vagy csak nálam nincs valami renben? Úgy féltem Őt, hogy valami baleset éri.:((
2009. okt. 19. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogják balesetek érni, az enyém is esett ki az ágyából, de már 10 éves lesz idén, szal túlélte.


Tedd lejjebb a kiságyat, mert valószínű, hogy lassan feláll.


De van ami ellen nem tudsz védekezni, sajnos.

2009. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
rémképei mindenkinek vannak. Nekem pl a bölcsőhalál volt, de még másfél évesen is, pedig akkor már rég nem lehet ilyesmi. Jó ötlet lejjebb ereszteni az ágy alját. :) és igaza van az elsőnek, mindig lesz vmi, amin izgulhatsz, de nem lehet minden balesetet elkerülni.
2009. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok.

Volt múltkor egy jó kérdés, hasznos válaszokkal, a balesetekről...

Én a 75%-os válaszoló vagyok köztük.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2009. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, a kiságyat lejjebb teszem, de a többi rémképek ellen nem tudok mit tenni. Attól félek, hogy ha kisebb baleset éri majd a kisfiamat, azt fogják mondani rám, hogy rossz anya vagyok, miért nem figyelek jobban.:( Ezzel ezek szerint együtt kell élni és mindíg résen kell lenni. Köszi mégegyszer.
2009. okt. 19. 12:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!