Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadatnátok a h1n1 elleni...

Beadatnátok a h1n1 elleni védőoltást magatoknak 6 hónapos Kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés volt már, de a legújabb inormációk tükrében teszem fel ezt a kérdést. Azt még hozzátenném, hogy a férjem napi szinten legalább 50-100 emberrel kerül közeli kapcsolatba a munkája során.
2009. okt. 18. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én minden évben beoltattam magam a sima infulenza elleni oltással, de a h1n1 ellenit biztos hogy nem fogom beadatni.

2009. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én sose voltam oltás-párti, egyik évben se adattam be az influenza elleni oltást, de most eléggé parázok, és elgondolkodtam azon hogy ezt be kéne adatni magunknak( mármint Apának, Nekem, meg a Nagyszülőknek is ). Sose bocsátanám meg magamnak ha én fertőzném meg a Kislányunkat, és ennek ne adj Isten komolyabb következményei lennének. Szóval nehéz kérdés...
2009. okt. 19. 11:50
 13/15 A kérdező kommentje:
Persze más lenne a kérdés, ha a Lányunk nagyobb lenne már, akkor fel se merülne bennem az hogy magunkat beoltassam. Így viszont...
2009. okt. 19. 11:51
 14/15 anonim ***** válasza:

De akkor be kell oltatni a védőnőt, a gyerekorvost, és mindenkit, aki érintkezik a kisbabával..

Ez a H1N1 csak hisztikeltésre jó. Szerintem.

2009. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát ez is igaz...
2009. okt. 19. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!