Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beadatnátok magatoknak Hpv...

Beadatnátok magatoknak Hpv (méhnyakrák) elleni oltást, ha ingyenes lenne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
persze.én amúgy is megkaptam 40000ft-t volt.
2009. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

igazából csak azoknak ajánlják, akik még nem élnek nemi életet.

egyébként én nem adatnám be magamnak, ettől nem érezném jobban magam.

2009. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja! Annyira nem számít.
2009. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha ingyenesen lenne igen.
2009. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még akkor is beadatnám, ha nem ingyenes lenne. Szerintem mostanság ez a leggyakoribb betegség a nőknél. Inkább fizessek 50ezret, mint rákos legyek. Amúgy nemcsak azoknak ajánlják, akik nem élnek nemi életet, 25 éves korig adják be. (és ki az aki 25 évesen nem él szexuális életet?!)
2009. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem adatnám be, mert a mellékhatások még ittsem teljesen tisztázottak...inkább eljárok évenként szűrésre, korai stádiumban ugyanis nagyon nagy eséllyel gyógytíható
2009. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdezem,hogy miért "csak" 40 ezer volt? Úgy tudom,hogy 90 ezer a 3 alkalom.
2009. okt. 6. 14:38
 8/10 anonim válasza:
én tavaly megkaptam ingyenesen. 15/L
2009. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát nemtudom.nekem ezt mondták a jóóóédesszüleeiiim:D h ennyi volt a 3alkalom.mondjuk még csak az elsőnél tartok jövhéten megyek a következőre.

:)

2009. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hm... :-) Itt volt most a H1N1... Mint tudjuk, az újságok is megírták, és kiderült, hogy csalás volt az egész, csak hogy mindenki beadassa magának -igaz nem drága összegért-, de mégis csak pénzért. Azt is tudjuk, hogy mire kellett az a pénz... Meg volt írva: "ha életeket követelő betegséget okozott volna, vagy egyáltalán járvány lett volna, akkor ingyen osztogatták volna az oltást, csak oltasd be magad..." Ugyanez működik a HPV-nél is. Elterjesztik, hogy mekkora halálos betegség, meg hogy a nők 90%-a már szinte ebbe hal bele... Érdekes, nem ingyen osztogatják, sőt egész szép kis 100 ezrest elkérnek érte... Higgyétek el. Ha olyan nagy kunszt lenne, ingyen adnák, de nem, kell a pénz... Hozzátenném: nem csak a H1N1 elleni oltás volt eléggé kétséges egészségügyi szempontból, hanem a HPV elleni is!!
2010. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!