Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadatnátok a h1n1 elleni...

Beadatnátok a h1n1 elleni védőoltást magatoknak 6 hónapos Kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés volt már, de a legújabb inormációk tükrében teszem fel ezt a kérdést. Azt még hozzátenném, hogy a férjem napi szinten legalább 50-100 emberrel kerül közeli kapcsolatba a munkája során.
2009. okt. 18. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

NEm, még mindig nem. Semmivel nem veszélyesebb, mint egy normál influenza, és az oltóanyag még mindig bizonytalan..

Egyiket sem adattam be, ezt miért tenném. Ha elkapjuk is, véigküzdjük és legalább többet nem kapjuk el. Mint a többi. Ennyi.

2009. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért nem , főleg amiatt nem, amit hallottam ma a hírekben...
2009. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem. A családom egyeteln tagja sem fogja beoltatni magát. Fél éves egyébként az én lányom is. Eddig sem voltam, és ezután sem leszek védőoltáspárti.
2009. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Határozott nem a válasz!!!Az én picim 9 hónapos, eszemben sincs beoltatni sem őt, sem magunkat. Ne félj tőle ennyire. Gyakran mossatok kezet, és nem lesz semmi baj.
2009. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
NEM
2009. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én igen, beoltatom magam. 3 hós a baba, párom kórházban dolgozik, ő már meg is kapta, és nem lett semmi baja. Beszéltem a gyerekorvossal is, ő azt mondta hogy ha én elkapom, akkor a baba is, én meg ettől nagyon félek, szóval én beoltatom magam. Még egy picit azért vacilálok én is (sose oltattam be magam influenza ellen) de most nagyon féltem a babát.
2009. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3 év alatti gyereket nem is oltanak be! Nekik nincs vakcina. Ha anyuka otthon van a gyerekkel, akkor anyuka szerintem ne oltassa be magát, inkább csak apuka, aki "közösségbe" van és sok emberrel találkozik nap mint nap.
2009. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
NEM
2009. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el.Elgondolkodtató.

http://www.youtube.com/watch?v=hlgMvKGBa2k

2009. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaj nehogy elhigyjétek ezeket az idióta összeesküvéselméleteket!!!
2009. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!