Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van úgy hogy ti is kimerültök?

Van úgy hogy ti is kimerültök?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szia.nagyon ritkán van.de igyekszem gyorsan feltöltődni,mert nem szeretném ha babám inná meg a kárát.általában estére vagyok kimerült,napközben tartom a frontott.
2009. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, estére kidőlök :-(
2009. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. a 4 gyerek, a háztartás stb. Szerintem mindenki kifárad estére.
2009. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnálatosan nem duracell elemmel működök.:-(

Szerintem mindenkinél előfordul. Nekem főleg az évszak váltásokkor.

2009. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húú kedves utolsó, nagyon irígyellek!!! Évszakváltáskor??? Én minden estére olyan szinten kimerülök, hogy alig tatlálok be az ágyba. De jó lenne ha csak egy évben négyszer..... :-))
2009. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is estére dőlök ki. Persze aztán az ember újult erővel ébred:)
2009. okt. 14. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem arra gondoltam, hogy estére nem fáradok el. Hisz van 2 gyerekem plusz a meló ja és persze a háztartás is.Semmi segítségem nincs, így esténként nem kell altatni engem sem.de amikor az évszakváltások vannak akkor hatványozottabban kimerülök. Olyankor már reggelente fáradtan ébredek, minden dolog felidegesít, amin máskor egy jót röhögök. Ilyenkor megpróbálok egy kicsit kikapcsolódni, feltöltődni.

Szerintem az hogy este beesel az ágyba az inkább a fáradságtól van, nem pedig a kimerültségtől.

2009. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!