Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki most...

Van itt olyan, aki most augusztusban szült? Hol tart a fejlődésben a babátok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 11:14
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ja, és éjszaka 2-szer eszik, de kb. egy hete már nem igényli a kaját, max. cicizik kicsit, és már alszik is vissza. Én ébresztgetem, hogy egyen, mert a súlyához képest keveset eszik. (tudom, amíg fejlődik, nincs baj). 3 óránként eszik amúgy, és két etetés között a felét velem játszással tölti, a másik felét átalussza. Ekkor csinálom a házimunkát, vagy alszom vele.:)
2009. okt. 31. 14:10
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!

NEm folytatjuk inkább privátban? :) Csak nem tudok neked irni.

Szóval mi is növögetünk szépen szerencsére. MI is 6-szor eszünk de mi egy kicsit többet:) Mégsem hizunk olyan gyorsan min ti:) De nem baj mi is gyarapszunk szépen.

Kaki. Nálunk is volt ilyen gond, a rekord 5 nap volt. De akkor már hivtam a dokit hogy mi legyen. Ő azt mondta hogy szélcső és leavolac szirup, de próbálkozhatunk a kúppal is. Nem sokat kellett használni szerencsére azóta 2 naponta kakilunk nagyjából. Mondjuk most katunk rota oltást, szerintem amiatt 4szer is kakiltunk 1 nap. Na az mér sok volt

MI is mosolygunk sokat meg nevetgélünk, beszélgetünk. Nálunk nem megy enniyre az alvás napközban. Este csak 1szer kel 3-4 körül. Este az utolsó szopás 8 fél 9 körl van.

Ti hoyg altatjátok? magától vagy kézben? Este hogy szoptatsz?Szoktatok sétálni?

szia

2009. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!