Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik augusztusban lesznek 1...

Akik augusztusban lesznek 1 évesek, hol tartanak a fejlődésben?

Figyelt kérdés
Étkezés,szoptatás stb?
2010. máj. 5. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tápisak vagyunk az elejétől. Elég sokszor eszik még belőle,4x persze csak étkezések után:) ha kéri..Fejlődésileg már mászik fel áll bútor mellet sétál.. .Nemrég jött ki 1 fogunk. Általában 2-3 óránként alszik fél órát. Éjjel még 1x kell.

Ti miket csináltok már?

2010. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jaj azt elfelejtettem írni, hogy már mindenből eszik amit mi,.egyedül tejet nem ivott még.

1x próbáltam de visszaköpte. Első voltam.

2010. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggel-este eszik tápszert,kb180-at.3*eszik napközben.2* főzeléket/külön főzöm, vagy bébiétel/uzsonnára gyümi-túróval-babakeksz.Délben alszik másfél órát, du.30 percet.Este fél 9kor elalszik, éjjel sajna többször felvan, cumival visszaalszik.Mászik mint a villám, minden mellett felkapaszkodik, egyfolytában menne.Nincs el magában,24 órás bébi.
2010. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én külön készítem neki a kajákat, igyekszem biocuccokat adni neki főleg tejtermékekből, addig mi is szoktatjuk magunkat az egészségesebb élelmiszerekhez apukával. naponta még 3x szopizik, éjszakára tápszert is kap.

felül, feláll, mászik, lépeget kapaszkodva, és próbálkozik egydül megállni.

2x alszik napközben, éjszaka régóta nem eszik már.

4 foga van, és kisfiú:)

2010. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kisfiam aug 29-én született. mászik mint a villám.feláll minden mellett,és kapaszkodva lépeget.már néha elengedi azt ami mellett felállt és 1-2 másodpercig megáll egyedül.másfél hete bújt ki az első fogunk.éjjel még 3x kel,akkor cici van.szinte mindent eszik már amit mi,de kap tápit is(vacsi,meg ált 5 órakor)

/S/

2010. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja azt elfelejtettem írni,hogy 1x alszik 1 nap,delbe 2 órát.már kb 1,5 hónapja.

/S/

2010. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem fiam van,19-én született

tud ülni,meg mászni,meg lépeget is ha fogjuk a kezét,és táncol is,meg "erősködik"

Van neki 8foga,4 most jött ki neki 1-2napja,így most megy is neki a hasa,meg ilyenek...ő még szopik,de kap bébikaját ilyen üvegeset,néha főzök neki,meg néha azt eszi,amit mi

éjjel sokszor felkel,főleg most a foga miatt...6hónaposan jött ki az első 2foga

2010. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Valamiért nem tudok értékelni,majd később próbálom még.Én 26-án szültem,ő is kapaszkodva lépeget,lépcsőzik,megtanítottam letolatni az ágyról,h ne fejest érkezzen,szopik még 4-szer,uzsonna kivételével minden étkezéskor,mert nem eszik még olyan nagy adagot meg.Táncol,vau-vau-t mond,de mást nem,csak gagyorászik.Foga nincs,Éjjel kétszer kér cicit,de nem eszik,rögtön visszaalszik,nem cumizik,pohárból iszik néha.
2010. máj. 5. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam napi 4-szer cicizik,azon kívül megeszik mindent amit eléteszek.Sokszor én főzök neki de ha nemérek rá akkor kap üvegeset. 5 foga van,de már látom a 6-dik hegyét.Mászik,de azt is csak 2 hete,felállni még nemtud.Sokat sikítozik,kacag,gagyarászik,és tapsol is ha mondom neki.

2010. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!