Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki most...

Van itt olyan, aki most augusztusban szült? Hol tart a fejlődésben a babátok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 11:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Augusztus 6-án született a kislányom 3750grammal és 52cm-rel, most 6100gramm és 60,5cm, sokat mosolyog, és kezdi felfedezni a kis kezét, a zenélő forgó és a játszószőnyeg a kedvenc játéka, anyatejet kap és néha egy kis édeskömény teafőzetet:)
2009. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
augusztus 3. 3650-nel született, most 6140 gramm és 5 centit nőtt. Rengeteget mosolyog, és gügyög, dumeszol, nagyon édes! :)) imádja a színeket és a formákat, volt hogy egy nagyon színes mintás póló volt rajtam és megfogta a kis kezével. Belemarkolt. És a Tied?
2009. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem majdnem augusztusban született a kis csöppségem. :)

Pontosabban július 30-án. :)

3350 grammal,és 55 cm-el született. A hossza nem hiszem,hogy tényleg annyi volt,mert az 1 hónapos mérésen 34 cm volt.. :)

Múlt héten voltunk a doki néninél,és 5800 gramm,és 60 cm volt. Már ilyen hangokat mond: Gúú,göö giii,púú,aaa,agúú,meg ilyenek.Elkezdett nevetésnél hangot adni,persze nem kacag,csak egy picit a nevetés után így..hmmm..nem is tudom,hogy milyen is ez a hang... :) De gondolom tudud.. :) A tárgyakat nézi,és követi a szemével,ha elvisszük a szeme előtt. Felsimer minket,és mosolyog ránk. :) Tartja a fejecskéjét. Van egy hintája,amibe,ha beteszem,akkor nagy mosollyal fogadja a "haverjait",amik ott lógnak neki benne.. :) Nagyon aranyos. Dumál nekik,meg nyúl feléjük,és jól meglöki őket. A játszószőnyegén is elvan,de a hinta a favorit!! Szoktunk a tükör előtt is játszani. Ahogy meglátja magát,majd kiugrik az ölemből,és nagyokat mosolyog. Nézegeti a kezét,meg jól meg is rágcsálja,ha betudja kapni..,de van olyan,mikor a szája helyett jól fejbe vágja,mert elvéti az irányt.. :) Ha nagyon nem jön neki össze,akkor van,hogy hisztizik miatta.. :)


Most hirtelen ennyi jutott az eszembe.. :)

Üdv.,egy 2.5 hónapos szépség anyukája :)

2009. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Augusztus 5.én született a lányom.2740gr és 46cm volt.Most 4950gr és 55 cm.Tiszta izom,alig tudom fürdetni,folyton áll amikor a hátát mosom,be sem lehet roggyantani a kis lábát.Hasról a hátára fordul(utál hason feküdni)már egyedül tartja a fejét.A dokinéni meg is jegyezte,hogy hova siet ez a lány már megelőzi mozgásban a kortársait.Nagyon szereti ha tornáztatom.Imád a pihenőszékében ücsörögni.Sokat mosolyog,ha kinyújtjuk nyelvünket utánoz és ő is kinyújtja.Szereti a színes dolgokat és az ágya feletti zenélős forgót.

És a Tiéd mit szeret?

2009. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Mi is gőgicsélünk és imádjuk a tükröt!És tényleg van a nevetés után az a furcsa hummm hang..:))))

2009. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Bea24 ***** válasza:
A kislányom augusztus 6.-án született 3210 gr-mal és 51 cm-rel, most 5100gr és 59 cm. :) Nagyon édes babó, ő is megtalálta a kezecskéjét, gyakran be akarja gyürmölni a szájába, rágcsálja, szopogatja,majd nagy grimaszokat vág, mert nem ízlik neki.Szeret dumálni, gügyögni nekem, egyszer még sikított is. Szépen emeli a fejét is, több percig tartja már. Szereti a körforgóját és a játszószőnyeget, különösen a lila zsiráfot, dumál neki és mosolyog rá. :)Minket is felismer már és vigyorog.
2009. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Bea24 ***** válasza:
12:04-es vagyok! Napi hányszor és mennyit eszik a babótok? Éjjel is kel?
2009. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

12:00 vagyok!

Mi tápszeresek vagyunk.4 óránként eszünk(éjszaka van,hogy 5-6 órát is kibír,de ez nem gyakori)szóval 6x100-1300ml eszünk.

2009. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

11.55-ös vagyok.

Nekem eléggé furcsán eszik a kis manóm...:)

Egy hónapja simán megevett egy nap 800-900 gramm tejcsit..,most meg 700 körül eszik.. Hízni viszont hízik rendesen,mert egy hónap alatt 1200-1300 grammot is gyarapszik a súlya.Ja..és 8-9 alkalommal eszik egy nap,de mikor a 900 körülieket ette,akkor volt,hogy 13-szor is evett.. Éjjelente meg olyan 3-4-szer kelünk fel.

Azt mondta a doki néni,mikor ezt a kajcsi dolgot említettem,hogy most csak ennyit eszik,hogy akkor most ez elég neki..,mert ügye a sólygyarapodás megint csak rendesen megvolt.. :)

2009. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kisfiam aug.20-án született 3800gr és 56cm-vel. Most 5200gr és hosszú...:) Kinőtte az 56-os rugikat. Tápszert és anyatejet is eszik. Éjjszakánként 1-2x kel föl enni, és változó, hogy mennyit eszik. A szopizásokat nem mérem, tápszert kap pótlásnak. Tápszert 80-130ml között eszik. Mosolyog, de még hangot csak álmában adott ki mosolygás közben, viszont rám megállás nélkül vigyorog teli szájjal.:) A játékoknak gügyörészik, meg nekem, ha beszélgetünk.:)Én megállás nélkül beszélgetek vele házimunka közben is, viszem magammal a hordozóba. Viszont hason nem szeret lenni. Mikor hasra fektetem, átfordul a hangomra, de hamar megunja. Fejét rég tartja, kapaszkodik belém. A hason fekvést erőltessem nála? Szentendrei van köztetek?
2009. okt. 14. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!