Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használ-e ilyen Wingbo...

Valaki használ-e ilyen Wingbo hintát amit 6 hetes kortól lehet és segit a fejlödésben? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, ez viszi a pálmát a felesleges dolgok listáján! Egy szinten van a gyerek pórázzal:)

Gondolom még nincs gyermeked, vagy pici:) ezt kb. 2 hónapog tudja hasznàlni, 5-7/ 6-8 hónaposan kora közöttem, mert ha megtanul mászni, nem marad meg benne, sőt, mivel csak a fenwke van rögzítve, simán kifordul belőle a felső teste! Sok gyerek utàl hason lenni. Ha van felesleges 30.000 vedd meg, de egy szèp játszó szőnyeg, baba tornáztató 2-3 ezer forintért ugyan ezt a célt szolgálja.

Ez a hinta úgy néz ki, mint a fogyatékos gyerekei fejlesztésére való kínzó eszköz!

2011. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg.Az én kislányom tuti nem maradt volna benne, egy percet sem, mert gyűlölt hason lenni.Ráadáasul Nekem sem tűnik túl biztonságosnak.Viszont bölcsőhintája van, abba is lehet már pár hetes kortól. Sokáig, 15kg-ig használható, előszőr fekvő, majd később ülő pozícióban is.És a játszószőnyeg valóban nagyon hasznos, és remek fejlesztő eszköz!
2011. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Adamo hintát vettünk neki 3-4 hetes korában! Ez is fejlesztő hinta és volt olyan időszaka amikor csak ebben ringatva tudtam megnyugtatni! Imádja a mai napig (most 5 hónapos) és azt hiszem 15 kg-ig használhatja!
2011. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Annyira nem akartam megvenni,csak valahol láttam és azt mondták jót tesz a fejlödésnek,de akkor nem eröltetem!Gondoltam ha nagyon jó dolog akkor esetleg megveszem!
2011. aug. 10. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!