Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez nyelvsérülés?

Lehet ez nyelvsérülés?

Figyelt kérdés
Kislányom 2x is megharapta már a nyelvét. Ez alapvetően nem lenne gond, mindenkivel előfordul, de emiatt azon a két helyen, ahol megharapta, olyan, mintha "lejött volna a bőr". Bocsi, nem tudom másképp írni. Szóval látszik rajta, hogy meg van sérülve a nyelve. És elég régóta ilyen, tehát valószínűleg ettől jobban nem gyógyul be. Másnak is volt/van így? Lesz ebből később valami gond? Eddig nem vettem észre olyat, hogy ne tudna különbséget tenni az ízek között, van ami ízlik neki van ami nem.
2009. okt. 14. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel begyógyul és nyoma sem lesz, csak mivel a nyelv állandóan nedves nehezebben gyógyul.
2009. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azért a helyedben konzultálnék a gyerek orvossal, inkább monndja azt ,hogy "túl aggódós vagy", mint,hogy ne addjisten bármikor is gondot okozzon, nem beszélve arról, hogy a nyelv gyógyul a leg hamarabb,ha megsérűl!Remélem azért minél hamarabb elmúlik neki. :)

2009. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, valószínűleg megmutatom a gyerekorvosnak, biztos ami biztos.
2009. okt. 20. 07:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!