Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott már valaki a babájának...

Adott már valaki a babájának sevenaletta tablettát estére? 10 hósak vagyunk

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 07:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8.53-as vagyok!Mint írtam kipróbáltunk mindent.a homeos bogyók sem váltak be és a kúp nálunk is az ellenkezőjét hozta.Megértelek,mert én is tehetetlennek érzem magam.Most már ott tartok,hogy majd kinövi...Mert a sírni hagyás nálam szóba se jöhet.
2009. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy tul meleg van a szobában, ahol altatod? 18-20 foknál ne legyen több.
2009. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom 8 hónapos ő is nagyon rossz alvó,még egy éjszakát sem aludt végig mióta megvan.Most,hogy fogzik még rosszabb a helyzet.Én ha már nagyon fáradt vagyok Germicid-C kúpot adok be neki(ebben is van Sevenaletta),ettől nagyon megnyugszik és jól alszik.De a hozzászokás miatt ezt egy héten max.2x lehet adni neki.Ez a fájdalmat is csillapítja fogzásnál.Ha gondolod próbáld ki,nekünk csak ez használ.
2009. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia.Igaz rég tetted már fel a kérdést, de azért írok.

Én kisfiam 13 hónapos múlt és hónapok óta szteroiddal kezelik Szegeden.Eddig kb 10szer kel t éjszaka, de a ahogy ivott aludt is.Most 1 hete már úgy kivan, hogy akár 3 óráig sem alszik el.Kb 5 perce hívta a Tanárnőt aki kezeli és ő javasolta ezt a gyógyszert nekünk is, így hát ma , ha sikerül feliratom.

Hidd el én is próbáltam mindent:gyógynövények, borostyánlánc, homeopátia, természetgyógyász, de semmi....

Sőt nappal sem tud aludni, csak max fél órát, teljesen kivan már készűlve és persze engem is nagyon megvisel.

Tegnap már úgy fogtak meg a gyógyszertárban össze ne essek, hisz alig alszom én is.Rettegek , hogy nehogy rosszúl legyek, hisz egyedül vagyok itthon a kisfiammal egész nap, apa dolgozik.

Most végső elkeseredésemben előszőr próbáltam ki, hogy hagym sírni, mert iszonyat álmos, de nem alszik el, hát lassan 1 órája sír, de nem alszik el.Megyek is be hozzá.

Kitartás:Ancsy

2010. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!