Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott már valaki a babájának...

Adott már valaki a babájának sevenaletta tablettát estére? 10 hósak vagyunk

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez orvosi indok nélkül tilos (és elöfordulhat, hogy a babád utánna nem ébred föl, vagy súlyosan károsodik a szervezete). Nyugtatót babának adni nem szabad, miért hut ot ilyen eszsedbe? HA nem alszik vagy nyugtalan,akkor az okot kell megkeresni, nem nyugtatózni - még felnötteknél sem, nemhogy ilyne picike gyereknél! Hogy lehet ilyenre egyáltalán csak gondolni is?
2009. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Nyugtatót babának? Na gratulálok! Ezt mégis hogy gondoltad? Te is szeded? És egyáltalán miért jutott ilyen az eszedbe?

Ha nyugtalan, vagy ilyesmi, rengeteg homeos szer van pl a Vibrucol kúp. Vagy csak már macerás felkelni hozzá?!!!

2009. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Húha! Az a Sevenal enyhébb változata. Nagyon vigyázz, mert hozzászokhat a szervezete. (annál a cégnél dolgoztam, amelyik gyártja) Mi a kutyánknak adjuk epilepsziára, bár embergyógyszer. Nagyon hatékony gyógyszer, de tényleg CSAK betegeknek ajánlom. Ne add a babádnak! Csak orvos írhatja fel.
2009. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kedves hozzászólok!nem leug...ást kértem hanem feltettem egy kérdést!természetessen orvostól kértem és nem macerás felkelni egy csöpséghez de azt hogy nem alszik éjjel több hónapja az már gáz!!!!!!!!!még nem váltottam ki és amúgy is csak két napig adhatom(szigorú orvosi utasításra)az érdekelkt volna hogy ki hogyan és miért adta a babájának!jó anyuka vagyok ugyhogy ne pocskandiázzatok!!!!!!!!!!!
2009. okt. 14. 08:37
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

8:36-os vagyok. Ne haragudj, nem akartalak megbántani. Én átérzem a helyzetedet, mert az én 9,5 hónaposom is ezt csinálja. De őszintén mondom, hogy tényleg nem adnám a babámnak. Persze nagyon rövid ideig megpróbálhatjátok, de szerintem nem lesztek vele előrébb. Merthát, valószínüleg beválik, mertt hatékony gyógyszer, viszont függőség alakulhat ki tőle.

Nekünk csak a Chamomilla ch9 vált be, bár én nem hittem a homeopátiában. Ha nem adom neki, most is 8x-9x ébred, sír. Ha van időd és kedved, írj, hányszor ébred? Fogacskákkal hogy álltok?

2009. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én babám sem alszik,nagyon sok mindent kipróbáltunk már.Az orvos javaslatára 1 hétig adtam neki a Sevenalettát.Felet kapott este,akkor 9 hónapos volt.Nem használt semmit.Az orvos azt mondta,hogy ennyi idő alatt nem szokik hozzá,de kiderülhet,hogy használ-e.Gondolom,ha használt volna,akkor tovább mentünk volna a neurológiára.De semmi változást nem hozott.Egyébként koraszülött babáknak is adják és nem szoknak rá...Szóval próbáld ki nyugodtam,ahogy a dokid javasolta és meglátjátok.
2009. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
(az orvosok sokmindent felírnak a "betegeiknek" a gyógyszergyárak pénzéért...de tényleg nem akarlak lebeszélni róla...)
2009. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
8:36-os.kipróbálom akkor ezt a homeopátiás szert és köszönöm.este nyolc óra körül fekszik le aludni a babócám és 11- től már vége mindennek.nyugtalan,nyüglődik-látszik rajta hogy szörnyen álmos és mégsem tud aludni.még szopizunk és mikor fent van-éjjel-folyamatosan kérné a cicit-amit persze meg is kap.azt hittem hogy éhes de nem.az a baba akinek éjjel is kínálom a kaját és az innivalót de nem fogadja el csak a cicit az tuti hogy nem éhes.egy kissé már elfáradtam. a kislányom ilyen idős korában már végigaludta az éjszakákat pedig ő is cicis volt 23 hós koráig.tudom hogy nincs két egyforma gyerek de tényleg kezdem sajnálni a babóm hogy nincs éjszakája(és persze én is fittebb volnék ha aludhatnák egy kicsit)
2009. okt. 14. 09:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a kúpot, és azt követően a nyugtatót. Az én fiam 7 hónapos, színtén nem tud aludni, már mindent próbáltunk -kivéve a nyugtatót- de semmi....:( Most borostyán nyakláncot vettünk neki, hátha segít. Sok szerencsét, ja és Jó anya vagy, csak sokan elhamarkodottan ítélkeznek!!!
2009. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kipróbáltam a viburcol kúpot és hihetetlen de nem hogy segített hanem még rosszabb volt.ez komoly!megprobálom a homeopátiás szert de úgy tűnik amig nem lesz nagyobb addig tűrnöm kell és néznem a szenvedő babám(ami a legfájdalmasabb az egészben)bár tudna már beszélni akkor elmondhatná hogy mi is van vele?!
2009. okt. 14. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!