Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy védekeztek a baba megszül...

Hogy védekeztek a baba megszületése után? Használ valaki Nuvaringet? Esetleg volt olyan hogy tablettát nem tudtatok szedni, mert mindne bajotok volt tőle, de a Nuvaring bejött?

Figyelt kérdés
Azért ide irok mert a fog.gátlás témakörben sokra nem megyek a válaszokkal.Van két babám,nem igazán szeretnék többet.A Tabletta nem jött be,a spirál leesett...kétségbe vagyok esve.Elég érzékeny vagyok mindenféle hormonális dologra:-(
2011. jan. 26. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi egyenlőre óvszerrel védekezünk. 3 hónapja szültem. A tablettákat nem szeretem.
2011. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tablettától és a hormonális cuccoktól évekkel ezelőtt eltiltottak.

Spirált nem tehetnek fel, mert olyan a méhem.

Maradt az óvszer:(

2011. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 naviki válasza:
Szia! A gyógyszerektől mindenféle bajom volt, úgyhogy én sem szedek. Még szülés elött használtam a nuvaringet. Minden rendben volt vele. A férjem szerint csak néha lehetett érezni, de nem zavarta egyikünket sem.
2011. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az utolsó esélyem,bár amilyen érzékeny vagyoka ahormonokra kitudja....gumival olyan izéé,szeretném ha nem kéne arra fanyalodnom a következő 30 évben...
2011. jan. 26. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A Pharmatex hüvelykúpot vagy -tablettát próbáltad már? Teljesen hormonmentes, én szoptatás alatt használtam.

Esemény előtti, kb. 10 perccel az aktus előtt kell feltenni. Kb. 1600 Ft volt 12 db.

Ja és nekem a Nuvaring nem jött be, olyan furcsa érzés volt, hogy folyamatosan bennem van egy műanyag izé, szex közben is zavart a tudat, hogy ott van :) Emiatt nem szeretnék spirált sem.

De a Pharmatex tényleg jó!

2011. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pharmatexben nincs hormon??wow,ezzel lehet érdemes lesz próbálkozni,köszi!
2011. jan. 26. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny vagy a hormonokra, akkor a Nuvaring sem biztos, hogy jó lesz , de egy próbát megér. Én évekig használtam és soha semmi gond nem volt vele, de több ismerősömnek nem jött be, volt aki terhességi tüneteket produkált tőle( hányinger, rosszullét...). Én szülés után csak az ára miatt nem akartam tovább használni, de létezik a nuvaring hormontartalmával megegyező gyógyszer is, ami olcsóbb. Érdemes egy jó nőgyógyászt erről megkérdezni, mert szinte minden évben, vannak új lehetőségek a fogamzásgátlás terén.
2011. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Keress rá a Pharmatex-re a neten, amúgy direkt úgy reklámozzák, hogy hormonmentes, tehát szoptatás alatt is szedhető, nekem is ezt ajánlotta a nődoki, amíg szoptattam.

Kicsit kényelmetlen, hogy "előtte" fel kell tenni, de még mindig jobb, mint a gumi, mert ezt legalább 10 perccel előtte kell, addig meg vissza lehet merülni az előjátékba :)

2011. jan. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!