Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet egy mai gyereknek?

Mit lehet egy mai gyereknek?

Figyelt kérdés

Ha a kaják 99%-a lom, nem ehet ezt sem, azt sem...

Tilos a bébikomp, stb. társai...


2009. okt. 13. 20:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
a 21;06 ossal tokeletesen egyetertek!en is szobakutyaval egyutt elek plusz a hat honapos fiam,esnincs gond! imadjak egymast!cukrot hasznalok es nagyon jokat rohogtem a valaszokon!tobbnyire egyetertek,tul asok manapsag a mintaanyuka,tul higienikus lakassal,es elettel....pusszz
2009. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem pont olyan, hogy anyukam sok olcsó kajat vesz, mi meg keveset, de jó minosegut, es sose fogjuk megerteni a masikat.

nem tiltok a bebimtol semmit, csak torekszem, hogy a legjobbat kapja.

pl tejbegriz helyett tejpep a mai elfogadott. orvosom javasolta, bizok benne, miert ne kovessem a tanacsat?

bebikomp es tarsairol nem tudok nyilatkozni, mert mi olyan szegenyek voltunk, hogy sem nekem sem a testveremnek nem volt, a bebimmel meg olyan szerencses helyzetben vagyunk, hogy legalabb 1 eves koraig itthon vagyok vele, szoval nincs ra szukseg.

ja, es a kajak 99% tenyleg mű, még szerencse, hogy az ember mindenevo :))) jo lenne, ha az egeszsegesebb kajak kicsit olcsobbak lennenek, de sajnos nem azok. viszont amig lehet, nem adok a bebimnek cukros kajat, es amikor eljon az ido, hogy edesseget egyen, akkor remelem ha majd valasztania kell egy tabla 100ftos kinai műcsoki, és egy szelet minőségi (nem feltetlen draga, markas) csoki kozott, akkor az utobbit valassza. minoseg a mennyiseg felett.

2009. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
21:06-osnak és 22:04-esnek: tökéletesen egyetértek!!! Már azt hittem, én vagyok valami "földönkívüli", hogy így gondolkodom, de megnyugodtam, hogy más is ezen a véleményen van, Én is csodálkozom sokszor amikor itt olvasom, hogy nem viszi emberek közé a pici babát a kedves anyuka,nem ad a gyereknek ezt meg azt mert ilyen meg olyan káros, nehogy valami baja legyen... Pedig pont a túlzott féltéstől lesz beteg.
2009. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!