Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy oldjátok meg,...

Anyukák! Hogy oldjátok meg, hogy a kicsiteknek ne a kezét fogdossa mindenki?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz nekem eszt megoldani,anyosoméknak elsö perctöl szoltam,hogy ne a kezét fogják és puszilgasák,de mindig ugyan az van,pedig már szoltunk vagy 20-szor is de hiábba,és még hozzá üzletbe dolgoznak pénzel,akor kébzelhetitek!Ha velük nem birok idegeneknek hogy szojak?
2009. okt. 11. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Sehogy, nem kell ennyire védeni a gyerekeket, még a babákat sem! Ha kezet mos az anyósod, mielőtt megfogja a babát akkor nyugodtan csináljon vele amit akar! Különben soha nem fog megerősödni az immunrendszere! Én soha nem szóltam senkire és mégis 16 hónapos makk egészséges a lányom!!

Boldog babázást kívánok.

2009. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk ua. a helyzet. Milliószor elmondtam már hogy a gyerek kezét ne fogja senki, mert az ugye mindig a szájában van. Olyan mintha a falnak beszélnék:). aztán a múltkor határozottan szóltam, azóta nem fogdossák a kezét. De mikor sétálunk az utcán, ismerösökkel találkozunk, már rosszul vagyok, mert rögtön a kezét fogják.
2009. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem is volna baj ha kezet mosna anyosom meg aposom.Éppen az a baj,hogy pénzzel dolgoznak és a kezit fogják a babának.Ha rá szoltok valakire az megsértödike?
2009. okt. 11. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az utcán, vagy játszótéren akarja valaki megfogni a baba kezét, én időben szólok, hogy ne tegyék. A család, barátok kicsit nehezebb dolog, de akkor is figyelmeztetem a látogatókat kedvesen, hogy ebben a betegségekkel teli időben alaposan mossanak kezet. Aki ezt nem érti meg, az nyugodtan haragudjon érte.
2009. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt ezért örülök a télnek,mert ugy ha valaki jön szembe az utcán,nem tudja rögtön elkapni a gyerek kezét,mert be van bugyolálva.Nyáron ugye könnyebb dolguk van,és nem tudtam mindig időben szólni,ugy meg mégsem indithatok,hogy "szia,a baba kezét légyszi ne fogd meg".Amúgy hülyét kapok ilyenektól nem igaz hogy ennyi eszük van.
2009. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ha a családból jött valaki /anyuék, tesómék/ mindig volt maguktól annyi eszük hogy megmossák előtte a kezüket. De olyan is volt, hogy szóltam érte, nem vagyok szívbajos ezen a téren, szerintem te sem legyél az. Valahol pedig egyet értek az első válaszolóval, hogy nem kell annyira védeni mert az immunrendszere akkor nem erősödik meg. Meglátod ez tényleg így van, gondolj csak bele: a putriban felnövő gyerekeknek soha sincs semmi bajuk, mint a makk olyan egészségesek.
2009. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!