Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt tényleg mindenki jó...

Itt tényleg mindenki jó anyának érzi magát? Ti nem szoktatok soha belefáradni a teendőkbe? Sokszor legbelül türelmetlennek is érzem magam. Én ettől nagyon nem érzem magam jó anyának!

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
attól még szerintem jó anya lehetsz legalább is én nem tartom magam rossz anyának mert néha türelmetlenebb vagy fáradtabb vagyok.mindenkivel előfordul szerintem csak sokan nem vallják be még maguknak sem nemhogy másnak.van segítséged otthon?
2009. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egydül v.ok,semmi segitség nélkül...És én is sokszor türelmetlen vagyok,föleg ha szalad a hàz,de nem tudok semmit se csinàlni a baba miatt,vagy épp a hàzat teszem közben miközben a babàm sir....

Szerintem jo anya vagyok,ettöl függetlenül.Olyan anya nem létezi,ahol a hàz csillog,a baba nem sir,az anya jo passzba van,és minden tökéletes.

2009. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem azért leszel rossz anya mert türelmetlen vagy!!

Ez hülyeség...

Nem gépek vagyunk,hanem emberek és nincs olyan ember nincs olyan anya aki soha nem volt türelmetlen a gyerekével,aki soha nem volt fáradt,aki soha nem volt ideges....stb..

ez tök normális próbálj meg elmenni akárcsak egy pár órára barátnőzni a baba nélkül,vagy máshova és ki leszel cserélve.

És igen én jó anyának érdzem magam!:)

2009. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem néha mindenki elfárad, olykor türelmetlen is és ezt ki is mutatja. Ettől még nem lesz senki rossz anya. Hidd el, ha ez alapján osztályoznánk, akkor nem lenne a világon senki, akire azt mondhatnánk, hogy "na, ő aztán tényleg egy jó anyuka". Ha valamiért feszültebb vagy és nem tudod feloldani sehogyan sem (kibeszélés, egy kis kiabálás- kinél hogyan jön be :)-, akkor az állandó belső feszültség miatt sokkal rosszabb volna és ezt még a gyerek is megérezné, ugyanúgy ahogy minden rezdülésedre reagál. Csak, ha magadban tartod, akkor nem tudja, hogy mi az oka..
2009. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordul. Pl most éjszaka.

Egy igazi eleven, zsivány fiam van 14 hós, aki állandóan takarít. Reggel az az első,hogy porszívózik, vagy épp sepreget. Tök komolyan. Most éjszaka pedig hajnal 1-3-ig a partfissal játszott. Na ilyenkor már én is elveszítem a türelmem, és a higgadtságom.:)

2009. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehéz volt babatempóra lelassulni és higgadtan segíteni próbálni, mikor bömbölt... viszont, amikor sikerélményeim vannak, az felemelő! 3.5 hónapos kisbabókám, úgyhogy, én még csak most kezdek alakulni, mint anya. Hát, nagyon igyekszem, de vannak olyan pillanatok nekem is, amikor a türelmetlenségem miatt szégyellem magam.
2009. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en nem vagyok tokeletes, de szerencsere az anyosom az volt annakidejen...
2009. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!