Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Kezdek belefáradni...

Mit tegyek? Kezdek belefáradni ebbe az egészbe. Nagyon rosszul alszik!

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek! 8 hónapos kisfiam 5 hónapos koráig nagyon szépen aludt. aztán egyik estétől óránként felsír. gyanakodtunk arra,hogy nem elég neki a kaja. főzeléket kap,+ tápszert és a helyzet változatlan. a létező összes tápszert,tejpépet kipróbáltuk. a fogaival nem hiszem hogy 3 hónapja küszködne. eddig 10-11 között ébredt,most meg éjfél után nem sokkal. és nagyon sír,potyog a könnye. a lábát nem húzza,nem pukizik,így szerintem a hasa nem lehet. már most azon gondolkodunk,hogy beméretjük a szobát. már vittük a kiságyat a mi szobánkba is,de ott is ez volt. voltunk kórházba húgyutival,és a pisijét is ellenőriztetem,de ott is minden rendben. napközbe semmi baja nincs,egy életvidám,mosolygós,nagyon ügyes baba. kérlek segítsetek,mert már éjszakánként a sírás környékez. nagyon fáradt vagyok.
2009. nov. 9. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Először is KITARTÁS mert ez valóban fárasztó.Mi 3 hónapig szenvedtünk,mire a helyzet kicsit változott.

Este tápszert eszik a kicsi,utána cicizik,hol többször kel,hol ritkábban.

Van egy homeópátiás bogyó caomomilla ch 15,ez nyugtalanságra jó.Egy próbát megér.

Vízbe 3 golyócskát oldj fel és kaja után 20 perccel add neki,utána 20 percig ne egyen-igyon.Első éjszaka nálunk bevált,mos tmár ez se.

Nálunk a fog kibújása oldotta meg az éjszakai félóra-óránkénti kelést.

Most max 3 szór kel.

Az is lehet hogy most jött elő nála a szeparációs szorongás,amikor rájön Ő nem Te vagy,hanem Ő is különálló kis személyiség.Erre a kukuccs játékot javasolják.

Okosat nem tudok mondani,de veled érzek,mert Én is sokszor a fiammal együtt bőgtem,a fáradságtól és a tehetetlenségtől.

Kitartást,amikor nem számítasz rá,minden visszaáll.

Csak lehet Te nem fogsz a megszokás miatt.

2009. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnos semmilyen okos tanácsot nem tudok adni, de megértelek. A lányom születési óta nem alszik jól. % hónapos koráig hasfájós volt, aztán mikor az elmúlott, még mindig maradt az éjszakai evés miatti kelés. Miután már az éjszakai evés elmaradt, akkor sem volt átaludt éjszaka. Minden éjjel 2-3 alkalommal felsír a mai napig, akkor át kell mennem, cumit a szájába teszem, simogatom. Van, hogy egyszerre visszaalszik, ha nagyon sír, ki is kell vennem (de szerencsére ez a ritkább), de olyan is van, hogy 1,5 óráig bőg és semmi nem segít, max ha magam mellé veszem, azt meg nem igazán akarom, hogy megszokja, így inkább állok órákat az ágya mellett. Most 14 hónapos és még nem aludtam át éjszakát, amióta megszületett, szóval eléggé ki vagyok én is, de arra gondolok, hogy majd elmúlik ez az időszak is valahogy. Nappal olyan jó kislány, minden oké vele, úgyhogy akkor töltődök :-). A férjem is segít, amiben tud, csak nem szeretem, ha éjszakázik velem, mert másnap korán megy dolgozni.


Próbálj meg nyugodtan beszélni a babáddal éjszaka is, ne érezze annyira, hogy feszült vagy ettől a helyzettől. Bár nem könnyű nyugodtnak lenni (én is volt, hogy ott sírtam a lányom ágya mellett).


Azért kitartás :-)!

2009. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy azért lehet, hogy a fogak közrejátszanak a dologban, mert a rosszabb időszakok után mindig meg is jelent nálunk egy új fogacska vagy akár több is.
2009. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!