Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig nem baj, ha a baba nem...

Meddig nem baj, ha a baba nem forgolódik? Hasára, és vissza.4 és fél hós a babám, de nem csinálja.

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónapig biztosan nem baj. Úgy olvasgattam itt, hogy általában 5 hónap körül kezdenek el forgolódni a babák, ahogy az enyém is. Ne izgulj!
2009. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! mi is 4,5 hónaposak vagyunk, és ma sikerült megfordulni hátról hasra a kisfiamnak:). Nyugi!
2009. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5hónapos múlt mikor egyik napról a másikra hátról hasra és vissza is elkezdett forogni. Szerintem éjjel gyakorolt amikor senki nem látta és amikor már jól ment neki akkor mutatta be nekünk is. Azóta viszont már sokmindent csinál, szintén egyik napról a másikra mászott majd felült. Szerintem ne aggódj!!
2009. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém 6 hos elmúlt és nem hajlandó forogni.Mondtam már a dokinak,de azt mondta nem probléma
2009. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a jövő héten lesz a fiam 7 hós és még nem forgólódik. Bár nagy a súlya ia 9330 gramm és 73 cm. doki szerint nincs baj csak lusta
2009. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!