Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32-33ik hétben járunk. A baba...

32-33ik hétben járunk. A baba eddig fejjel lefelé feküdt most azonban átfordult, faros lett. Mennyi az esélye hogy még visszafordul? Több a magzatvíz, ezért forgolódik még azt mondták.

Figyelt kérdés
Nagyon félek a császártól,és a faros szüléstől is.
2009. szept. 2. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egyre kevesebb helye van visszafordulni! ;) Én is ettől tartok, nehogy farosra forduljon nekem! Aztán lehet, hogy a te esetedben, mivel több a magzatvíz, még vissza tud fordulni.
2009. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36hetes vagyok, nekem a mai napig átfordul kétszer,háromszor naponta, és átlagos a vizem. Azt mondta a dokim, hogy hiába első baba, az utolsó percig foroghat. Neked is van még esélyed rá.:)
2009. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam így volt: 24 hetesig fejvégű, majd 30 hetesen amikor mentem, mondta a csaj, hogy faros. 34 hetesen még mindig faros volt. Most hétfőn voltam uh-n, 38 hetesen és megfordult. Aztán ki tudja, mire oda jutok, lehet visszafordul. Ezek szerint csak van elég helyük a forgolódáshoz. Nekem a magzatvizem mindig átlagos volt. Úgyis a baba dönti el, hogyan akar megszületni. Mindegy, csak neki jó legyen. :)

38+3 h km

2009. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, még visszafordulhat!

Nekem már semmi esélyt nem adtak (első baba és elég nagy volt - több, mint 4 kg), aztán a 38. héten mégis megfordult! Azt hittem, legurulok az uh-s ágyról, amikor mondta a doki,h. fejvégű.

2009. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!