Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem fura, hogy egyesek...

Csak nekem fura, hogy egyesek miket adnak enni a babájuknak már?

Figyelt kérdés

Olvastam itt az előbb, hogy valaki már chipset is adott a 9 hós gyerekének, igaz csak pár darabot. Meg fagyit. mondjuk azt már az én gyerekem is "nyalt", persze mértékkel...

Nektek van olyan "fura étel" amit már kóstolt a babátok?


2009. okt. 6. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%
16:54-es vagyok. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ne adjak liszteset egy éves korig. Elég idős már, úgyhogy biztos tudja.
2009. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

furcsa dolgok : chilis bab szósza :)

és szereti a tarhonyát is:) (lecsós)

1 éves

2009. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is olvastam,a chipses anyukát-kiakadtam...fél év,és reggelire tortát ,ebédre meg somlóit ad.de lehet,hogy már a kávéval is megkinálta,mert ők is azt ittak...:-)
2009. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

Én válaszoltam is, normálisan erre lehord mindenkit. Nekem úgy tűnt azt tartaja teljesen normálisnak amit csinál, amivel nem is lenne baj, az ő gyereke, az ő felelőssége, de akkor meg minek kérdez.


Amúgy nekem is furcs, hogy néhányan elég korán adnak teljesen felesleges dolgokat a gyerekeknek, mint pl az említett kérdésben is felmerült virsli. A chips meg pláne. Én ezen egy nullra kiakadta. Szerintem mindenkinek szem előtt kellene tartani a gyerekek egészsége mindnekelőtt, és nekik nem feltétlenül az a jó, amiket mi felnőttek eszünk. Én speciel teljesen átrendeztem az étkezésünket, miután a kicsi is azt ette amit mi. Sokkal több zöldség, gyümölcs, rizs helyett barnarizs, olaj helyett olivaolaj és minimális cukor, stb. Ezek egyszerű és nagyszerű dolgok és nem megfizethetetlen. És a párom is megbírta szokni, nem fújogott, hanem ette amit elétettem, mert megegyeztünk, hogy a gyerek mindenekelőtt és utolsó sorban nekünk sem árt egészségesebben táplálkozni.

2009. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
szerintem mindenki torodjon a sajat gyerekevel,ne masok folott itelkezzen!nehanyan felelotlenek az az o dolguk!gyerekes dolog azt hinni hogy csak az a jo amit en csinalok!meg kell hallgatni masok velemenyet es mindenki eldonti mit fogad meg es mit nem!de nem igy kritizalni!meg hat ezek direkt provokativ kerdesek!oszinten engem nem erdekel mas hogy mit csinal a gyerekevel,inkabb torodok az enyemmel!sziasztok
2009. okt. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!