Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki dolgot csinál a babám....

Ciki dolgot csinál a babám. Vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 9 hónapos kisfiam mostanában főleg, mikor álmos, elhasal, és ütemesen mozgatja a fenekét fel-le. (olyan, mintha szexszelne, vagy hogy is írjam le). Társaságban meg, ha elfárad, odabújik hozzám, és rajtam csinálja ugyanezt. Más babája csinál ilyet. Maszturbálna? De bekukkantottam, olyankor a pelusba és nincs merevedése (már bocs). Mit csináljak? Nagyon kellemetlen... Ja, nem csak velem, az apjával is csinálja, ha fáradt és aludna.

A gyermekünket véleményem, és más véleménye szerint is "arany középút" szerint neveljük. Nem hiszem, hogy szorongás okozná.


2009. okt. 6. 12:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én úgy látom te lettél kicsit zaklatott :))

ettől függetlenül én is jó egészséget kívánok nektek!!! de én is komolyan

szorongás??? furcsa hogy pont ez jutott eszedbe..........

2009. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja! Neked csak 74%-on áll a hasznos válaszod? Óh, ugyan már, akkor észre sem veszlek ezután! Bocsánat, nem vettem észre időben, hogy a te válaszaiddal nem érdemes foglalkozni. :)
2009. okt. 17. 12:21
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem akarok Veled veszekedni, nem a stílusom. A szorongás azért jutott az eszembe, mert azt hallottam, akkor is csinálhatnak ilyet a gyerekek. Azonban nem feltétlenül attól van. Szóval légyszives, zárjuk le egymás bántását. Rendben? Az utolsó kommentemmel ne is foglalkozz, kérlek!
2009. okt. 17. 12:27
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
74 %? ki nem sz@rja le! az igazság fájni szokott......és a bosszúnak itt ez a formája......
2009. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Biztos igazad van... :(
2009. okt. 24. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!