Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki dolgot csinál a babám....

Ciki dolgot csinál a babám. Vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 9 hónapos kisfiam mostanában főleg, mikor álmos, elhasal, és ütemesen mozgatja a fenekét fel-le. (olyan, mintha szexszelne, vagy hogy is írjam le). Társaságban meg, ha elfárad, odabújik hozzám, és rajtam csinálja ugyanezt. Más babája csinál ilyet. Maszturbálna? De bekukkantottam, olyankor a pelusba és nincs merevedése (már bocs). Mit csináljak? Nagyon kellemetlen... Ja, nem csak velem, az apjával is csinálja, ha fáradt és aludna.

A gyermekünket véleményem, és más véleménye szerint is "arany középút" szerint neveljük. Nem hiszem, hogy szorongás okozná.


2009. okt. 6. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én is csináltam kiskoromban, és én is mindig elalvás előtt. A mai napig sokat mocorgok elalvás előtt, nem bírok egy helyben feküdni, csak már nem így mozgok. Szerintem annyi, hogy ilyenkor ha mozog, az megnyugtatja, mert arra figyel, ez a fajta mozgás pedig ösztönből jön. Nem akarlak elkeseríteni, de én 9-10 éves koromban nőttem ki végleg, persze már jóval korábban is megértettem, hogy ilyet társaságban nem illik csinálni, és ott nem csináltam. Am állítólag a szorongástól van, de én sem vagyok vmi stresszes típus, szal nemtom...

16/F

2009. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Szia az én babám 7 hós és ő is csinálja szerintem ez normális nem maszturbál vagy ilyesmi...:)
2009. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. okt. 6. 12:59
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Lehet kényelmetlen számodra,de szerintem ö így altatja magát.
2009. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Enyém is csiálja :-)

Én a mászás gyakorlásra fogtam eddig. Szóval hogy így fog elindulni, csak most még gyakorol.

2009. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Az én kislányom nemrég még úgy aludt el, hogy magamra tettem és rajtam mozgott fel-le. Szerintem csak az álmossággal van összefüggésben, ringatja magát. 16,5 hós kislány anyukája.
2009. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
és te még be is néztél a pelusába??????? már bocs de tuti nem vagy normális!!!!
2009. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem meg kukizik:)Ismerkedik önmagával.A lányok is szokták csinálni.Nekem a kisfiam még nem csinálja,de megkérdeztem a védőnőt(a keresztfiam csinálja,de ő rendesen le is izzad és nem akkor csinálja mikor álmos,ja és merevedése is van)és azt mondta,hogy természetes de el kell vonni a figyelmét.Akkor nem természetes ha óvodás koráig nem szokik le róla.Állítólag rájuk szólni nem szabad(mint pl:rossz amit csinálsz),csak elvonni a figyelmüket mert kihathat a később nemi életükre.Azt nem tudom,hogy a te kisfiad mennire csinálja,de hátha hasznosnak tartod amit leírtam a későbbiekben.Jó egészséget:)
2009. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 6. 16:44
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves 13:56-os!

Neked külön köszönöm a válaszodat! :)

Nem akartam rá reagálni, de úgy vélem, annyira felzaklattam a kis lelki világodat, hogy komolyan úgy érzem, (el)magyarázattal tartozom Neked. :)(még nem tudnál aludni) :)

Szóval, hidd el, nem szexuális zaklatás áldozata a kisfiam, csupán a viselkedése okát szerettem volna kideríteni. És töredékesen bevallom Neked, hogy bizony naponta meg is fogom neki a kukiját, mikor fürdetem. Húúúúú, na ehez mit szólsz? Nem jelentesz fel? De komolyan, kedves? :)

Szerintem én vagyok az egyetlen, aki zöld kezecskét nyom Neked. De nekem hasznos volt a válaszod, mert legalább mostmár tudom, hogy nem vagyok normális, és ez ráadásul tuti. :) Hát mit mondjak, jól megmondtad a "frankót".

Még egyszer engedd meg, hogy megköszönjem a hozzászólásodat, és osszam az örömödet abban, hogy kiengedhetted a gőzt a kérdésem alatt és most gazdagabb lett a silány kis életed. :)

Nagyon jó egészséget, és sok boldogságot kívánok Neked! (De komolyan!)

2009. okt. 6. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!