Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott a babátok fújtatni,...

Szokott a babátok fújtatni, lihezgni, zihálni ha olyan dolgot csinál, ami neki erőfeszítésébe kerül?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pl. hogy féléves kisfiam már nagyon kúszna, de nem akar elindulni, olyankor szuszog, mint aki épp levegő után kapkod. Ez normális?
2010. nov. 7. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.Nekem is fél éves a lánykám,és mostanában liheg mint egy kiskutya,és figyel:-))Fogalmam sincs miért csinálja.
2010. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak az enyem csinal igy :) megnyugottam, pont ezt csinalja az en kisfiam is, 6 honapos
2010. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! :)
2010. nov. 7. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
-nekem is csinálja a lányom még mindig.11 hónapos, de ha feláll és lépeget valami mellett akkor mintha légszomja lenne úgy zihál. Dokinak mutattuk, semmi baja, szóval ez természetes:)
2010. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!